Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írnátok nekem őszinte vélemény...

Írnátok nekem őszinte véleményeket a blogomról?

Figyelt kérdés

14/F vagyok, nagyon szeretem a filmeket, sokat is nézek, ezért gondoltam elkezdek írni róluk...letudnátok írni, mik a negatívumok, pozitívumok???-minden értelmes választ szívesen várok!


blog: [link]



2015. dec. 31. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó.Ha több nézettségét szeretnél elérni,bátran ajánlom a videózást youtuben.Kicsit több kép alávágással és a szöveged kicsit lerövidítve valamint átformálva nem lenne rossz.Csak ugye ezzel az a probléma,hogy páran már foglalkoznak ilyennel.
2015. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elmegy, ahhoz képest hogy 14 éves vagy viszont nagyon jó! Ilyen blogból rengeteg van, és vannak jobbak is, de sokáig kell csinálni, első időkben szinte senki sem fog olvasni, arra készülj fel.


Egyébként a blogspotot hagyd ott! Sokkal jobban jársz ha exportálod a blogot Wordpressre!

2015. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem rossz. A szövegek jók (egy tanács:szerintem próbáld meg kizárni a szóismétléseket és a helyesírási hibákat amennyire csak tudod),bár a kezdőlap egy kicsit unalmas. Ha azon változtatnál,szerintem sokkal többen jutnának el a kritikákik,és mivel azok ügyesen meg vannak írva,ezért tetszene nekik.

Üdv,sok szerencsét a blogodhoz:14/l

2016. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!