Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Énektanárok, énekléshez...

Énektanárok, énekléshez értők! :D hogyan tudnám fejleszteni a hangomat?

Figyelt kérdés

Énekesnő szeretnék lenni (kb másfél éve), itthon énekelgetek meg a suliban énekórán. Nem az a célom, hogy most azonnal énekesnő legyek, csak egyszer szeretnék majd az lenni. SZERINTEM jó hangom van, legalábbis amikor énekelgetek, úgy érzem. Tehetségkutatókhoz meg ilyenekhez még nem érzem elég jónak se a hangomat se magamat. Elsősorban itthon szeretném fejleszteni magamat, de szóba jöhet akár énektanár is. Hogyan tudnám itthon fejleszteni, erősíteni a hangom? Főleg a magas hangokkal van problémám, nehezen tudom őket kiénekelni meg anyukàm szerint ha túl magas valami akkor "szorítok". Ezt szeretném javítani elsősorban. De igazából azt akarom, hogy minnél jobb legyen a hangom. És akkor jövőre (tudom még messze van, de nem siettetek semmit) talán indulok valamilyen tehetségkutatóban ha lesz rá alkalmam.

Illetve ha énektanárhoz járok, akkor van olyan énektanár akivel olyan dalokat lehet gyakorolni, amiket én szeretek, gyakran hallgatok, kedvenc dalokat?


2016. jan. 1. 21:12
 1/2 A kérdező kommentje:
13/l
2016. jan. 1. 21:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Eljársz énektanárhoz.
2016. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!