Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen : játékokat, díszítést...

Milyen : játékokat, díszítést és kaját tudtok egy szülinapi bulira?

Figyelt kérdés
12-leszek és 12-13 éveseket hívok.
2010. márc. 25. 14:23
 1/3 anonim válasza:

attólfügg hogy felnőtt e vagy gyerek :) biztonság kedvéért írok neked mind2őhöz :)



Felnőtt: szerintem egy szülinapi bulin elmaradhatatlan a felakasztott happy birthday felirat :P akár férfi akár nő akár gyerek =) és szerintem ha felnőtt part akkor tehetsz ki egy nagy asztalra piákat kólát ieneket, esetleg díszeket akasztgathatsz ijen szerpentint :) esetleg valami hangulatos fényjáték :) zene :)


gyerekek: itt is valami cuki zene :) rengeteg dísz minden csili-vili :) amit csak találsz kis plüssmacik :) egy hatalmas torta bele való szikrázóval (ami ilyen tűzijátékszerű) és ha van rá keret még tűzijátékot is vehettek :) asszem ahhoz engedély kell :S de nembiztos :) tűzijáték láttára megörülnek a gyerekek :)

2010. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
előző voltam: felnőtt party* elírtam
2010. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

kaja pedig: hát szerintem a szülinapos kedvenc étele vagy amit nagyon szeret valami 3 fogásos elsőként valami ízletes gyümölcsleves,húsleves vagy halászlé :P

másodikra sült kacsa hmm az nagyon fincsi tud lenni:P

desszertnek meg tiramisu vagy aranygaluska :P esetleg fagylalt vagy jégkrém ^^


előző megint :D

2010. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!