Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Felnőtt korban a kisebb...

Felnőtt korban a kisebb gyerekeknek szóló mesék nézése és élvezése - azért nem mindig, csak olykor olykor- tényleg beteges? Egy meleg barátom szerint az és gyógyítani kéne.

Figyelt kérdés
szóval néha, heti 1-2x szoktam. a meleg barátom meg allergiás erre és mindig zzal jön hogy ez beteges és gyógyítani kéne.
2016. jan. 2. 21:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
nem beteges
2016. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
amúgy 27 vagyok. szerinte ez nem mind egy, mert ebben a korban már nem szabad ilyeneket nézni...
2016. jan. 2. 21:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de a meleg barátod nagyon buta.
2016. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%

Sztem akinek egy homokos szól be, hogy ő perverz, annak van valami egyéb baja is.

Amúgy ezt hogy kell elképzelni?

Mondjuk nézed a Kippkopp karácsonyát és megkívánod a makkot vagy csak annyira izgulsz a szereplőkért, hogy elélvezel tőle?

2016. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Semmi köze ennek a szexhez, csak szeretem a meséket. azért írtam ide ezt a kérdést, mert ő a meleg és ezért gondoltam hogy ide tartozik. bocsánat ha félreérthető voltam.
2016. jan. 2. 21:35
 6/12 anonim válasza:

Nem az. Én is szeretem őket.



25F

2016. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ja bocs :)
2016. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg-rengeteg-rengeteg olyan rajzfilm van, amiket a felnőttek is értenek és a gyerekeknek szólóak mellett felnőtteknek szóló poénok is vannak benne. Pedig alapból gyerekmesék (tehát nem a South Parkra, Family Guyra, Archerre, stb-stb gondolok most)


Emlékeztek a Cartoon Networkre mondjuk 2000-2008 között kb? Bátor a gyáva kutya, KND - Kölyök Nem Dedós, Pindúr pandúrok, Dexter laboratóriuma, Ed Edd és Eddy, Johnny Bravo, Billy és Mandy kalandjai a kaszással.

Boci és Pipi és Én vagyok menyus! Úristen, ezt az akkor negyven körüli apukámmal néztem, aki hangosabban nevetett rajtuk, mint én, pedig nem rajzfilmes.


Hagy szenteljek külön bekezdést a Spongyabob Kockanadrágnak is.


A fentiek pont azért jók, mert sok poént gyerekként nem értesz benne, de felnőttként igen. De a gyerekeknek szóló rengeteg poén is van benne. A CN csatorna írói valami hihetetlen bravúrt mutattak fel azzal, ahogy abban az időben ilyen számban készítették a jó sorozatokat.

Ma már k-rva szar új rajzfilmeket gyárt a Cartoon Network, de a régieket még ismétlik néha szerencsére. Most 24 éves vagyok és a manapság gyártottak számomra már nézhetetlen szar fosok, de a régiek közül rengeteg nézhető.

És ne értsetek félre: A régiek közt is vannak szarok, tehát nem csak a nosztalgia beszél belőlem, hogy "minden régi jó". Jó pár olyan volt, ami gyerekként tetszett, de ma már nem bírtam megnézni őket.

2016. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

amúgy amit írsz abban vanigazság. Vannak olyan mesék miket nem láttam gyerekként. elkerülhették a figyelmemet pl : lilo és Stitch meg a Billy és Many és a kaszás ilyenek... viszont ezeket felnőtt fejjel nagyon éveztem. Azonban a maiak közül örülök ha van 1-2 amit nagyon szeretek. :)


amúgy a Lilo és Stitch a kedvencem és tudom... nem mai de akkor is :)

2016. jan. 2. 21:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Heteroszexuálisként mondom, hogy nem beteges. Én gyakorlatilag 27 évesen nem is nézek szinte mást, csak animéket (jó nem feltétlenül gyerekeknek szólót, de mégis mese) és semmi bajom nincs.


4: Sírva nevetek, komolyan.

2016. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!