Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Leírnátok nekem véleményetek...

Leírnátok nekem véleményetek a blogommal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

14/F vagyok, augusztus óta írok "filmkritikákat" a blogomon...leírnátok véleményeteket róla???-hálás lennék...


blog: [link]



2016. jan. 4. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Heló!


Képeket középre. Tagolásra jobban figyelni. Például az 1408-nál az elején semmi sincs, aztán hirtelen egy bekezdésnél 4 kép is megjelenik.

A fejlécet szeritnem cseréld ki.


Az írásokról. Nézd át többször, akadnak elírások - mivel havonta 1-7 közötti írás megy ki átlagban, ezért simán nullára redukálható a hibák száma, egy kis odafigyeléssel.

Néha helytelenül használsz egy-egy szót, egyszerűen nem az illik a szövegbe, így pedig megváltoztatja a mondat jelentését. Itt is az átolvasás fog segíteni.


Arra is figyelj, hogy szubjektíven, vagy inkább objektíven szeretnél írni.


"Nos a 2012-es rész bevétele alapján egyértelművé vált, hogy az emberek nagyjának "vonzódnak" a perverz, olykor politizáló, rasszista , szadista poénokhoz, melyet még növel az, hogy egy ártatlannak látszó mackó szájából hangzanak, aki füvezik és alkoholizál(és nem mellesleg szexualizál)."

Itt például elég sok zavaró rész van. Elírás, rossz fokozás, esetlen szóhasználat... Idővel jobban fog menni, de újfent megemlítem: nézd át, javítsd, vagy akár mással is olvastasd el, mielőtt kiteszed a munkáidat.

Én is ezt csinálom, annak ellenére, hogy ugyancsak több éve van filmes blogom - meg ott az újságírás meg a többi. ez a "szükséges rossz".


További jó munkát!

2016. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!