Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vicces, ciki történetek...

Vicces, ciki történetek sulival, tanárokkal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

valami hasonlókra gondoltam, itt egy saját:


tesin az öltözőbe mindenki nagyban öltözik amikor kopp kopp majd beront a tanár. Az egyik osztálytársam rendesel le is ordítja hogy héjj! meg mennyki! (mert néha a fiúk szoktak ezzel szórakozni hogy benyitogatnak, aztán amikor meglátta hogy a tanár az majdnem elsüllyedt)



2015. márc. 4. 18:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Iskolába álltunk a folyósón óra előtt szünetben . Le volt rakva a táskám a földre és az egyik tanár elesett benne. Nagyon gáz volt .Az egész folyósó engem meg őt nézte .14L
2015. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Lb-m le akart önteni vízzel (néha csipkelődünk) a suli udvarán, de én elfordítottam az üveget amiből a kőre ömlött a víz. Na, nem is ez a lényeg, hanem hogy pont akkor jött ki a kémia tanár és megkérdezte hogy mit csinálok, mire ránéztem, kinyújtotta a kezét és mondta hogy gratulál a matek versenyen elért 10. helyezésemhez. Utána csak néztünk hogy mi van? Igazából ez nem nekem ciki hanem az Lb-mnek mert ő ,,tanár gyerek''. 12/l (Kémiát még nem tanulunk, de a kémia tanár matek szakos is, mint az ofim)
2015. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jók xD
2015. márc. 18. 18:05
 4/12 Veru10 ***** válasza:
100%
Van a suliban az interaktív tábla,és annak egy távirányítója,és azon van egy gomb amit ha megnyomsz akkor világít egy lézer rajta,és az nagyon tetszett az egyik osztálytársamnak (aki lány),és elkezdte azt nyomkodni,aztán ahogy villogtatta a lézert véletlen megnyomta az interaktív tábla bekapcsoló gombjára és bekapcsolta. Aztán napokig rajta nevetett az egész osztály. Ha nem tetszett szólj tudok még!
2015. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de jó volt nagyon! írhatsz még :D
2015. ápr. 5. 21:13
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Az egyik haverom elkezdett tancolni a folyosón és beesett a szekrénybe...
2015. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
xDDD
2015. ápr. 17. 21:56
 8/12 A kérdező kommentje:
Az igazgató a biosztanárunk az egyik gyerek kinyújtotta a lábát az igazgató meg átesett rajta csak a padok fogták meg persze tudta hogy véletlen volt az osztály meg némán visszafojtott röhögéssel ült és nézett XDD
2015. ápr. 17. 21:57
 9/12 xyasdd ***** válasza:
100%

Az infotanár irt a táblára majd hirtelen hátra nézett majd le a hátsójára és mondta "jaj istenem" Késöbb állt össze a kép hogy valoszinüleg rosszul sikerült a puki :))

Magyar tanár irt a táblára ment a tábla baloldalafelé ahogy irt. egyszer csak elfogyott a táblaelötti magasitö és rá a padra amin a székek lábbal fölfelé felvoltak rakva. :))

2015. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 xyasdd ***** válasza:
75%
egyik iskolatársunknál voltunk, majd felorditott egy vékony hang. Aszittük az anyukája volt, erre kiderült hogy az apja. ::)) még a szüleink is röhögtek ezen. A suliban volt hogy valaki más aki hallott rolla utánna mondta egyszer mély hangon a nevét majd magas hangon utánna fetrengtünk a röhögéstöl. Amikor láttuk az uccán csak azt kérdeztük: apukádnak még midig olyan vékony a hangja? El is képzeltem rolla egy karaktert a Mortal kombatban ahogy üt meg rugdal és elviselhetetlen hangon rákiabál ellenfelére, persze liu kang hangján :)))
2015. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!