Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi legyen a címe?...

Szerintetek mi legyen a címe? Elkezdtem írni egy történetet, sőt lassan be is fejezem de egyszerűen nem jut eszembe egy normális cím.

Figyelt kérdés

Ez a történet egy lányról és a családjáról szól akiket egy súlyos átok súlyt már több évszázada amit a lánynak kellene megtörni de ez sok veszteséggel jár.

Eléggé pörgős és véres maga a sztori szóval egy ilyen hangulatú cím kellene.



2016. jan. 9. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A címadás a pont az i-n. Ez olyan ,mintha megszülnéd agyerked, de egy vadidegen adna neki nevet... Szerintem semmikép pse más ötletét használd. Várj vele, olvass, filmezz, hátha bbeugrik valami, de te adj neki címet.
2016. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de azért pár ötletnek mégis örülnék :)
2016. jan. 9. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz ismerni kéne a sztorit behatóbban, ennyi infóból elég nehéz lenne mondani rá egy címet.
2016. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és valamilyen felületes cím? ami elsőnek beugrik a leírásról
2016. jan. 9. 12:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Az átok XD Jó, ez nagyon gagyi meg sablonos, de ennyi infóból jobbat nem tudok neked összerakni. Amiket ajánlani tudok:

- Nincs a történetben egy rövid, de ütős mondat, ami elhangzik? Lehetne az a cím. pl: Rossz voltam (Antonio Ferrara)

- A főszereplő neve esetleg kiegészítve egy jelzővel, egy-két szóval, ami jellemzi a történetet. pl: Mara Dyer eszmélése (Michelle Hodkin)

- Egy szimbolikus dolog, ami jelen van a történetben? Egy jelkép, egy esemény, egy épület, akár egy fontos dátum? Pl: Mockingjay (Suzanne Collins)

Remélem valamennyit tudtam segíteni. :))

2016. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az átok ára? :D
2016. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!