Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti is várjátok a...

Kamaszok, ti is várjátok a nyarat?

Figyelt kérdés
Körülbelül még 120 napot kell suliba menni nyárig amit nem tudom hogy fogok kibírni mert utálom az osztálytársaimat, tanáraimat, iskolámat. Utána pedig még 4-szer kell kibírnom ugyanennyi időt mert kilencedikes vagyok.:(
2015. jan. 4. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Ki a franc ne várná?

120 nap, álmodik a nyomor...van az 150 ha júniusig mész...De én elsősorban a jó időt várom. xD

2015. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
90%
Ha ez megnyugtat én is várom a nyarat. Én se szeretem az osztálytársaimat de azért nem utálom őket, elviselem őket. Én hetedikes vagyok és hatosztályosba járok szóval nekem még 6 év van ezzel az osztállyal. 13/L
2015. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Én teljesen őszintén nem várom. Vagyis a sulinak már vége lehetne... De 1: utálom a nyarat 2: addig még hátra van az érettségi. Ha átugorhatnánk az érettségit, még a meleget se bánnám :)

Így utolsó évre úgy érzem, nagyon fognak hiányozni az osztálytársaim, akikkel igazából felnőttem. Egyáltalán nem várom, hogy ne lássam őket többet :/

19L

2015. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
81%

Én is így vagyok ezzel, az iskolámban ki nem állhatom!

De azért mindig azt szoktam mondani, amikor nagyon dühős vagyok (Ennél van rosszabb is!) Sajna! )-:

2015. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
81%
Bár azért Január eleje van én mindig Május közepén gondolok a nyárra! :)
2015. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
84%
Én már nagyon várom.
2015. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt várom rohadtul hogy elköltözhessek otthonról...
2015. jan. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Megfájult a szívem a kérdéstől. :D Nagyon várom, egyrészt, mert nyelvvizsgám lesz (nem vagyok stréber, csak esnék már túl rajta), másrészt lehet lesz lehetőségem külföldön nyaralni egy hónapot. Meg aztán, most vagyok tizenegyedikes, ez lesz az utolsó "kölyök nyaram", aztán jövőre érettségi meg minden ilyesmi, ki szeretném élvezni az idei nyarat. :) 17/L
2015. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig még előttem van egy érettségi, tehát nem, kicsit sem várom. amikor kilencedikes voltam már én is alig vártam hogy vége legyen, de azóta már olyan sok kalandban volt részem, hogy azt kívánom bárcsak megint újrakezdhetném a gimit... Hihetetlen hogy elteltek az évek.

Válts iskolát, ha úgy érzed nem találod a helyed.

2015. jan. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is várom a nyarat. De én inkább a szeptembert mert akkor 9 es leszek és kíváncsi vagyok már a középsulira. Te hányadikos vagy? 14 /L :)
2015. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!