Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki nem akar inni alkoholt mégis elfogadja?

Figyelt kérdés
Párom 48 éves és azt mondta, hogy a tegnapi munkahelyi bulijáról már hamar haza akar jönni úgy 22 óra fele, de aztán mégis hajnali fél 1-ig ottmaradt, s csak utána ért haza, és azt mondta ez azért volt, mert leitatták, pedig ő nem akart ennyit inni. A kérdésem a következő: Miért fogad el italt valaki, ha közben meg mégsem akarja...??? Ez nekem magas...Talán olyanokkal magyaráznám, hogy csapatszellem, illendőség, de akkor is van egy határ, főleg akkor, ha úgy indul el, h nem akar inni... Na, ilyenkor szoktak autóval menni, azzal lehet takarózni, h vezet és nem ihat. De akkor mért nem ment autóval? Az alaphangulat miatt? Vagy 48 évesen ennyire befolyásolható lenne? Én ha eldöntöm, h többet nem iszok, akkor be is tartom a határt. Miért olyan nehéz ezt betartani? Kérlek, akik már voltatok ilyen helyzetben, válaszoljatok nekem, köszi! :)

2016. jan. 17. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló!


Voltam. Tegnap is, a munkahelyen. Annyit mondtma, nem kérek, és nem is ittam. Meg amúgy se szoktam. De ha kínálnak, el tudom dönteni, hogy ennyi és nem több. Akarat kérdése.

Az, hogy tegnap mi történt, cska a párod tudja.

Ilynekor számso tényező van. Ha ingyen volt, az egy elég angy húzóerő valakinek, hogy nem kell több ezret fizetni az adott pillanatban pár italért. Hogy úgy érezte, innia kell, mert beszóltak neki. Vagy aztán esetleg megkívánta.

A lényeg az, hogy ilyenkor az van ,hogy rajta múlik, mivel senki sem tartott psiztolyt a fejéhez. Nincs hebegés, habogás. Kész. Ő öntött így , vállalja.

2016. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazad lehet. Ingyen volt neki, ez valóban nagy húzóerő lehet. Szép napot! :)
2016. jan. 17. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!