Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki ír blogot?...

The vamps kérdése:

Van itt valaki aki ír blogot? Hogyan tudnám népszerűsíteni? Tudna benne segíteni?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el egy saját történetet és még senki nem nézte. Megosztottam egy csomó helyen de nem mutatnak érdeklődédt. Nem tudom mit kellene még csinálni.
2016. jan. 17. 11:47
 1/1 anonim válasza:

Szia, megnéztem a blogod, és mielőtt a népszerűsítésre térnénk, előbb lenne pár meglátásom.

1. A fejléc tetszik, viszont a bejegyzéseket lehetetlen elolvasni, egy egyszerűbb betűtípussal sokkal jobb lenne. És lehetne kicsivel sötétebb.

2. A bejegyzések nagyon rövidek. Egyszerűen nem tud belemerülni az olvasó.

Látom, hogy még nagyon új a blogod, időt kell adni neki,hogy beinduljon. A legegyszerűbb, ha facebook-on blogos csoportokban osztod meg.

2016. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!