Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy töltsem ki ezt a sok...

Hogy töltsem ki ezt a sok szabadidőmet?

Figyelt kérdés

A "legjobb barátaim" elhagytak. Ez nagyon hosszú történet, nem is ez a lényeg. A lényeg az, hogy az idő amit velük töltöttem, most felszabadult. Nagyon nehezen barátkozok, kötök új ismerettségeket, egyrészt, mert fáj, hogy ők nincsenek többé, másrészt mert nehezen bízok meg akár kiben is. A kérdésem az, hogy mivel tudnám szerintetek hasznosan kitölteni? Eljárok táncolni, ez évek óta megvan. Emellett sokat olvasok, zenét hallgatok, pakolászok, netezgetek, meg főzök. Ritkán ha lkap a hangulat rajzolok is. Sajnos kisállatom nincs, róla nem tudok gondoskodni. Néha eljárok moziba is- igen, egyedül. A tanulás is kitölti az időm, egyetemista vagyok. Tudom mi az az 1900 oldal egy vizsgaidőszakban. Bulizni pedig nem nagyon szeretek :/

Szeretnék tanácsokat kérni Tőletek, hogy mi az, amit egy mai fiatal lány tud csinálni időeltöltés céljából, javarészt egyedül. Köszönöm az értelmes hozzászólásokat :)

Köszönöm :)

18/l



2016. jan. 31. 20:57
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem keress egy barátot.

Probàlj meg nyíltabb lenni és ha jofej, normàlis csaj vagy biztos találsz minimum egy barátot és akkor megszűnik ez a problémád:)

2016. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom, de hamarosan biztosan jön néhány ember, aki egyből tudna neked elfoglaltságot ajánlani ismerkedés címszóval :D
2016. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok! A barátkozás / ismerkedés nem lenne rossz ötlet, de mint említettem, nem igazán szeretek megnyílni senkinek. Szóval maradnak az eddigi elfoglaltságaim. Megy a zöld kéz!
2016. febr. 1. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!