Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy igyak "jól"?

Hogy igyak "jól"?

Figyelt kérdés
Haveromnak pénteken lesz szülinapi bulija, ahova engem is hívott, viszont szilveszterkor nagyon szétcsaptam magam, és most nem szeretném megint.. Hogy igyak úgy, hogy ne hányjak, és másnap ne legyek durván másnapos?

2016. febr. 1. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát mindenek előtt aludd ki magad és vacsorázz meg rendesen! Aztán ha már az ivásról van szó.. Ne keverd a piákat, lehetőleg egy féle töményből igyál, lehetőleg valami tisztát (pl: whiskey,vodka) és kerüld a likőröket, meg az ilyen színes löttyöket. Mondjuk ha bírod a pálinkát még az a legjobb, nálam az a nyerő. Tanácsolom hogy igyál inkább könnyebb piákat, sört, fröccsöt. Én mondjuk nagy sörös vagyok és pár korsó után hangulatom is van, az ital sokáig kitart és nem is csapom szét tőle magam másnapra. Tömények mellé sem ajánlom a löttyöket, a jó öreg víz a nyerő nálam (esetleg valami kóla azért jöhet a whiskey mellé, meg sprite a vodkához). Hajnalban már ne nagyon igyál, csak üdítőt, esetleg sört. Ha rosszul érzed magad és hánynod kell még mindig jobb ha kiengeded magadból sem mint hazáig cipeled. ÉS VÉGÜL A LEGFONTOSABB! Annyit igyál amennyi jól esik, nem kell csak a haverok miatt betegre inni magad, amíg úgy érzed bírod addig igyál de ne erőltesd. Kevesebb piától is lehet sokkal jobb kedve az embernek, szerintem ez nem csak az alkohol függvénye.
2016. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, akkor lehet, hogy ez iatt volt olyan gáz a szilveszter, mert ott ami volt, abból ittam :D de az osztálytársam dió likörje volt a legrosszabb, ahányszor rágondolok elkap a hányinger :D lehet hogy annak sok hatása volt ezen a téren
2016. febr. 1. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!