Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen tudományos, érdekes...

Milyen tudományos, érdekes témát ajánlotok nekem? Akár ezotéria is lehet amin el lehet gondolkozni és érdekes!

Figyelt kérdés

Ezeket már végig magoltam! Rengeteget olvastam róluk az elmúlt hónapban!

De egyébként engem rengeteg ilyen dolog érdekel és elég sok mindent tudok már! :) És minden érdekel :)

-Univerzum

-Nazca vonalak

-Fekete lyuk

-Piramisok

-Bermuda háromszög

-Óceánok mélye

-Maják

-Űrkutatás

-Fénysebesség (Pld: Ha egy csillagot látunk lezuhanni az valójában már több millió éve nincs ott csak a fénye most ért ide. stb!)

-Csillagok

-Mars (De erről még nem tudok teljesen mindent!)

És sajnos a más bolygókról sem tudok olyan sok mindent csak a napról,holdról,a földünkről.

Írnátok ilyen dolgokat amin el lehet elmélkedni, gondolkozni?

igaz ezek nagy rész nem tudomány hanem ezotéria de akkor is nagyon érdekes dolgok! :)

Szeretném minél jobban,nagyobbra növelni a tudásomat!

16/F


2015. máj. 29. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Az „Univerzum”-ot már végigmagoltad, de a „Mars”-ról még nem tudsz teljesen mindent? Ezt hogy?


> „Ha egy csillagot látunk lezuhanni az valójában már több millió éve nincs ott csak a fénye most ért ide. stb!”

Ha egy csillagot látunk lezuhanni a Földre, akkor leginkább meghalunk. De mindegy…

2015. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kötekedni jöttél csak, vagy értelmesen is tudsz válaszolni? Ki mondta hogy a földre hullik le?
2015. máj. 29. 19:41
 3/19 anonim ***** válasza:
Emberi test.
2015. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez, igen érdekesnek tűnik! Itt gondolok az agyra,gondolatokra,érzésekre,látásra stb... Rengeteg dolog van! :) Köszönöm szépen ez tetszik! De érdekes, hogy számomra eddig ez nem jutott eszembe pedig én magam is emberből vagyok! :D
2015. máj. 29. 19:46
 5/19 anonim ***** válasza:

"-Fénysebesség (Pld: Ha egy csillagot látunk lezuhanni az valójában már több millió éve nincs ott csak a fénye most ért ide. stb!)" Ez tökéletesen mutatja azt, hogy ez a kijelentésed: "és elég sok mindent tudok már! :)" NAGYON INKONZISZTENS!

Egyébként aki azt mondja, hogy sokat tud a világról, az nem látja, hogy mi mindent nem tud, ergo semmit nem tud. Teljesen fölösleges bármi újat mondani. Univerzum, sokak egész életük során csak ezzel foglalkoznak vagy még kisebb részekkel. Ha növelni akard a tudásodat, akkor ne ezotéria után nézz. Hanem olvasgasd wiki-t ezekről a témákról, esetleg kezdj el matematikát tanulni, hogy majd sok évmúlva megértsd a tudományok egy nagyon kis részét.

2015. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Én, viszont most konkrétan kötekszem. Hova hullik le?

A kis felsorolásod alapján a helyedben újra kezdeném a témákat az elejéről.

2015. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16 éves erősen kétlem, hogy az univerzum ismeretén azt értette, hogy le tudja írni az univerzum nagy törvényeit a relativitáselmélet és a modern kozmológia segítségével. Felesleges piszkálni a korának megfelelően ismerte meg valószínűleg a felsorolt dolgokat és gimiben nincs is még szükség rá, hogy Minkowsky-térrel számoljon meg perturbálgasson orrvérzésig. Amúgy tudom ajánlani a nukleáris balesetek meg hasonló témaköröket legalábbis számomra izgalmas ez a téma és bele lehet mélyedni magasabb szintű matek nélkül is.
2015. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nincs rá szükség. De engem érdekelnek! em értem egyes kommentelőket miért nem tudnak máshova menni, ha egyszerűen nem tudnak normális választ adni?! Persze vannak normális válaszok is! Köszönöm szépen!
2015. máj. 29. 20:35
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

''Ha egy csillagot látunk lezuhanni az valójában már több millió éve nincs ott csak a fénye most ért ide''


Amit a koznyelv hullocsillagnak hiv, az nem fenyevekre levo csillag, hanem meteor, ami reszben vagy teljesen eleg a legkorben, es annak a fenyet latjuk.


Ezt meg en is tudom lany letemre.

Vajon a tobbi felsorolt temaban is ilyen ''alaposak'' az ismereteid?

Plane, hogy odairtad, hogy 'univerzum', a vegen meg leirod, hogy a Fold kivetelevel nem sokat tudsz a bolygokrol.

2015. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Azért írtam amit, mert ez egy egoista gyerek, annak ellenére, hogy tudása a nullához konvergál, erősen. Utálom az ilyen mentalitású embereket... Nem tudja, hogy mi az a hullócsillag, de megmagyarázza, ömlik belőle az arrogancia. Félre értés ne essék, nem a hozzáállás a baj, az jó ha valaki érdeklődik még a legamatőrebb szinten is, de maga a kérdés megfogalmazása is már arra ment, hogy lássátok milyen művelt vagyok... Hát nem. Egyszer már leírtam mit csinálj.
2015. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!