Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Youtube csatorna készülőben....

Youtube csatorna készülőben. Már csak a név kell hozzá. Melyik a legjobb? 14/L

Figyelt kérdés

A csatorna átlagos lenne pl Tag,Diy,kihívások , beauty videók lennének. A nevem: Réka Lilla

Ezért 2 nevet találtam:

Mintlil vagy Mintlill <- melyik hangzik jobban?

Buborék


Ha van még ötletetek,szívesen bővítem a listát



2016. febr. 6. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább ne xD
2016. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
IGazat adok az elsőnek!
2016. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Inkább ne... mi?

Ne legyen csatorna vagy rosszak a nevek?

És miért?

2016. febr. 6. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha saját magad nem tudsz egy nevet választani akkor már rég rossz, az egész elképzelés...
2016. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyébként se kell egy újabb "átlagos"(te írtad) csatorna. van már belőle millió.
2016. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lassan már milliárd xD
2016. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tisztávan vagyok vele hogy sok ilyen csatorna van.... na és? Ha nem sikerül, nem sikerül, ez van, de meg kell próbálni
2016. febr. 7. 09:41
 8/9 anonim ***** válasza:
A megállapítás téves, ugyan is nem kell megpróbálnod. Nincs kötelezettséged rá, és enélkül is lehet boldog és teljes életed. Az 1000x lejáratott szar sablon videókat akarod lenyomni, és még egy egyedi nevet sem tudsz kitalálni. Ha ennyire ötletszegény vagy, felesleges bele fogni. Max valamelyik fika csatorna közröhej tárgyává teszi a bénázásod.
2016. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem vsn egy ötletem.. De nem mondom el. Nekem is lesz youtube csatornám 😉 találj ki nevet. Pl.: én így találtam ki a nevet hogy a becenevemet (nem a fruzsi vagy a lilla) hanem úgy ami rád illik. Nekem is így jött az ötlet
2016. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!