Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan ember...

Szerintetek van olyan ember aki még nem szívott? (persze nem gyerekekre gondolok mondjuk 18évestől)

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Van - statisztikailag is lennie kell.
2016. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van pl én.
2016. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs, szívni mindenkinek kell mer különben meghalnának.
2016. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Én még sose próbáltam - hiába erőltették.

2016. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem redszeresen szívat az élet.Már hiányzik,ha egy nap nem.Szívom is rendesen.Persze azt nem hagyom,hogy drogot,vagy dohányt tukmáljon rám.Azzal nem teszem magam rabszolgává!
2016. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Mire gondolsz? Ha kábszerre, akkor biztos sokan vannak, akik nem szívtak. Nem mindenki hülye.
2016. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én sem szívtam még!!!Meglepődnél mennyi ember van aki nem él semmilyen drogokkal. Eddig még egy szál cigarettára sem gyújtottam rá. Ezt 11 évese fogadtam meg, amikor apámnál diagnosztizálták a tüdő daganatot. Szenvedett 6 hónapot mire meghalt. Rossz volt látni egy erős 47 éves embert amint felemészti a rák! Majdnem 12 éves voltam amikor meghalt. Ekkor fogadtam meg,hogy soha nem fogok rágyújtani.Ő sokat ivott is, mondhatni alkoholista volt. A végén már a májáról szívták a vizet. Rengeteget szenvedett. Én nem szeretnék olyan ember lenni. Rossz volt emiatt a gyerekkorom. Nekem számít,hogy meddig élek. Nem drogozom, nem vagyok alkoholista, (nem azt mondom,hogy egyáltalán nem iszom, de leginkább csak ünnep nap, vagy néha buli),de akkor sem vagyok részeg. Nem úgy élek ahogy apám élt. Sokat dolgozom azért,hogy a családomnak meg legyen mindene. Édesanyám a legbüszkébb rám, hogy mi mindent sikerült elérnem az életben. Szóval nem éri meg sem cigizni,sem pedig szívni. Ha szívnod kell ahhoz,hogy el tudd viselni az életed akkor valamit rosszul csinálsz.
2016. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!