Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ötlet lenne...

Szerintetek rossz ötlet lenne egyedül menni bulizni?

Figyelt kérdés
Akárkivel voltam buliban,vagy rosszul lett mert többet ivott a kelleténél,vagy hamar lelépett,vagy balhézott..Utolsó esetnél osztálytársam annyira berúgott,hogy majdnem fellököt egy csajt,leanyázta,aztán egy régi fiu ismerösömmel véletlen találkoztam a buliban,megittam egy üditőt vele osztálytársam meg a haverjával oda jöttek azt fenyegették a srácot de annyit se kérdeztek,hogy ismerem e,ott volt egy másik fiú ismerösöm is, azg meg tánc közben zaklatták..Totál leégettek..Kb tök egyedül is elvoltam..De én még egyszer nem nagyon akarok senkivel se menni már mert mindig rossz lesz a vége akkor az egész bulink... Arra gondoltam ha legközelebb megyek,inkább egyedül megyek és reggel az első buszommal haza jövök..Inni nem szoktam buli helyen,ha mégis akkor max egy pohár vodka narancsot de akkor is figyelek az italomra..Ha meg valami baj lenne szólok a biztonsági öröknek,mert ahova járni szoktam elég kúlturált hely és ha nem tud valaki viselkedni kidobják a francba..Ez a szórakozóhely meg a buszmegállótól 5 percre van..Szerintetek 20 évesen nagy felelőtlenség lenne egyedül elmennem bulizni?
2016. febr. 15. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem lanykent nagyon nagy felelőtlenség, tökmindegy mennyit iszol. Én inkább azt ajánlom, keress normális baráti kört, akik nem ilyen patkányok, és kulturáltan viselkednek.
2016. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!