Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek Jack Nicholson...

Szerintetek Jack Nicholson vagy Robert De Niro a jobb színész?

Figyelt kérdés

Ne az alapján hogy kinek van több díja.

A Véleményekre vagyok kíváncsi.



2016. febr. 18. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű kérdés, mindketten korunk legnagyobb színészóriásai közé tartoznak, még Pacino említhető velük egy napon, vagyis talán túl is nő mindkettőn.


Sokáig De Nirot mondtam volna, a Scorsesse-vel eltöltött évtizedek alatt szinte kizárólag kiváló filmeket készítettek és jogosan emelkedtek a filmművészet legnagyobbjai közé. Egy rendkívül sokoldalú színész volt, minden szerepére nagyon lelkiismeretesen készült, és bármit tökéletesen játszott el.


Ezzel szemben Nicholson inkább karakter színész, szinte az összes szerepében mentálisan sérült, deviáns vagy pszichopata karaktereket játszott, tökéletesen.


Hogy melyikük a jobb színész, azt nehéz lenne megmondani. Én Nicholsont tartom többre, mert tisztelte magát annyira, hogy szinte csak igényes filmekben játszott, mondhatjuk, hogy a neve garancia a minőségre. Viszont De Niro a '90-es évek közepétől elvállalt minden semmirekellő szerepet, a legokádékabb filmekben, mai napig évi 2-3 filmje kerül a mozikba, vagy rosszabb esetben egyenesen a tékákba, pedig az összesnek a kukában lenne a helye.

2016. febr. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval értek egyet, sok limonádé jön ki De Nirótól mostanában, de főleg a 2000-es években kezdte ezt el. Valaki említette itt Al Pacinót mint nagy nevet, én még ide tenném Anthony Hopkinst is azért (bocs az offért). Amúgy De Niro filmjei (amikor még jókban szerepelt) jobban bejöttek.
2016. febr. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én speciel De Nirot jobban szeretem.De egyetértek az elsővel,tényleg szánalmas amit egy-két filmeben művel,ilyen nagy színész létére...
2016. febr. 19. 00:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Heló

Mindkettő karakterszínész, és mindegyiküknek van hatalmas alakítása. Szerintem nem lehet azt mondani, hogy egyikük jobb ,mint amásik, mert midnegyikük számso jelentős filmet tett nagyszerűvé az alakításával.

Maximum azt, hogy valakinek melyikük a kedvesebb, de én így se tudnék dönteni, mert egyiküknek se vagoyk am egszállotja, de mindkettőt nagyon kedvelem, és mindkettőtől van olyan film, amely közel áll a szívemhez.

2016. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!