Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Team Edward vagy Team Jacob?...

Team Edward vagy Team Jacob? Melyik miért? A könyv vagy a film? (Twilight New moon- > ami még nem voltXD) 1,2 vagy 3ik new moon tralier? Kedvenc jelenet? (New Moon könyv) Bella vagy Alice? Robert (a szinész) taylor a (szinész)? Vagy tán más?

Figyelt kérdés

Eclipse, breaking dawn new moon twilight?

kis szintfelmérő hogy (lássuk) hogy is állunk twilight stb... dolgokkal

term. nem kell mindre válaszolni, mindenki arra válaszol amire akar, akár az összesre is... várom a váűlaszokat kivi vok, majd ha már sokan írtatok leírom azt is h én kire szavaznék:)

Vegyétek úgy mint egy szavazást:)


2009. szept. 13. 18:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

pusszika

egy twilight rajongó

2009. szept. 13. 18:52
 2/17 A kérdező kommentje:
kicsit össze mosódtak a kérdéseim, ami lehet h nem érthető az a kedvenc jelenet, írhatjátok a filmből is, de a new moon könyvre gondolok:)
2009. szept. 13. 18:54
 3/17 anonim válasza:
49%

hm.. Legjobb jelenet a new moon-ban, mikor Bella 'megmenti' Edwardot ugye azon a főtéren, dee Edward nem akarja elhinni,hogy az valóban Ő:)


Edward team.. az Alkonyatban egyértelmű volt.. nagyon nem bírtam Jake-t. A New moon-ban megkedveltem őt, de attól még nemszerettem vna ha összejönnek..


Bellát és Alice-t meg nem lehet összehasonlítani:O


Robert.. ALAP.. hihetetlenül joó pasi.. mmmm.. (:

2009. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

Team Edward! Ő a komoly gondolkodó férfi. Míg Jacob mellett nem lehet unatkozni, kicsit őrült, vidám, és vad... Nagyon nehéz, de az én kedvencem Edward... :)

Nekem a film is és a könyv is tetszett. Nem tudok dönteni. Mind2 más élmény volt számomra... A könyv mindig jobb, de most, nem tudom. Nagyon jók a színészek, ha nem lett volna kihagyva egy csomó jelenet, akkor a film még jobb lett volna... :)

Nekem Bella a kedvencem, és az őt alakító Kristen Stewart.

Rob Pattinson pedig jobban tetszik, mint Taylor. Nagyon helyes a srác, van kisugárzása meg minden, de Rob azzal a csibészes mosolyával, szerintem ő a favorit... :)

Könyvből nekem az első kettő a kedvencem. Mindkettő ugyan olyan jó volt!


21/L

2009. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én Rob mellett döntenék! Taylor még túl gyerek, és nem az én stílusom... Rob ugyan azokat a zeneéket hallgatja, mint én, és tetszik, hogy interjúkon állandóan nevet, és mindenből vicces csinál. Ő a tökéletes pasi.


Ha Bella vagy Alice, akkor inkább Alice. Vele jobban kijönnék, sokkal szimpatikusabb a karaktere. Életvidám, segítőkész, és amikor öltöztetni akarja Bellát, az magamra emlékeztet, és a Húgomra.


Nekem az első 2 könyv a kedvencem (Twilight, new moon).

Számomra ennek a két könyvnek több a mondanivalója. Az első a szerelem megtalálása, küzdés érte, a második pedig az elvesztése.


A kedvenc jelenetem az Eclipse-ből az amikor Bella megüti Jacobot, és Edward a házuk felé tart. (és egészen addig, amig el nem viszi Bellát magukhoz).


Nekem az előzetesekből a legutolsó tetszett a legjobban. Aminek az volt a vége, hogy Edwardot rávágják a márványlépcsőre.


A színésznők terén Kristen a kedvencem. Tetszik a stílusa, az, hogy komoly, és nem egy kis cicababa, se nem üdvöske. Tetszenek a gondolatai. :)


Nos, azt hiszem ennyi... :)

2009. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

TEAM Svájc váltakozik nálam TEAM edwardal, szal ugyhiszem inkább team edward xD a való életben pedig team taylor a filmba/ de inkább a könyvbe engem sokkal jobban emgfogott jelemme, van aki csak azt látja benne h végig , hogy szenved, de szerintem ez azon kivül , hogy néha na joh sokszor igy van szerethető pont ezért. Kinek ne kéne egy ilyen pasi?? xD jacobot a könyvbe nem szeretem emrt nekem ugy hat ,hogy szétakarja ugye szedni belláékat (nem szószerint) és ezért tudat alatt utálom.

A könyveket jobban szeretem, sztem nem kell részletezni miért, és alice és bella között enm tudok dönteni de a való életbe alicet választanám, mivel már volt new moon premier én a filmből modnanék kedvenc jelnetet :

amikro bella leugrik a szikláról, és az az elötti 2 perc amibe victoria benne van.

nahs ztem ennyi :D

2009. dec. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Egyértelműen Team Jake!!! Hogy miért? Talán, mert ő félig ember és legalább annyira szereti Bellát, mint Edward.

1. trailer! Taylor Lautner 4ever!

Kedvenc jelenetem a könyvben: amikor Bella a tisztáson találkozik Laurenttel és megjelennek a vérfarkasok. :)

2010. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1. Team Edward vagy Team Jacob: ★Jacob★


2. Melyik miért: ★Jacob, azért, mert igazán tud szeretni, de persze Edward is, és Jacobnak a mosolyától el tudok olvadni, és ahogy harcol az eclipse-ben Belláért...(L)★


3. Könyv vagy film? ★ Mind a kettő a maga szépségében jó, de a könyv most kisegít, mert nincs még Eclipse, csak könyvben, szóval azt olvastam ki★


4. Kedvenc jelenet: Twilight: ★Amikor kiderül, hogy Edward vámpír, New moon: minden olyan rész, ahol szereplenek a farkasok, Eclipse: bár még csak könyveb olvastam, a mezőn amikor Bella megkéri Jacobot, hogy csókolja meg.★


5. Bella, vagy Alice? ★ Mind a kettőt nagyon bírom.★


6. Robert (a színész) taylor a (színész)? ★ Taylor párti vok ★


Az összes részt szeretem. Az egyik nem jó a másik nélkül.

2010. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1. Team Edward vagy Team Jacob: Természetesen Edward xD


2. Melyik miért:Azért Edward mert helyesebb és annyira szereti a Bellát hogy meghallna érte és elengedné ha menni akarna (jó lenne egy ilyen pasi) és komolyabb a gyerek jacobhoz képest


3. Könyv vagy film? könyv mert én az első rész után olvastam a könyveket és lepereg elöttem egy hosszú film miközben olvasok egy hosszabb film mint ami valójában

4. Kedvenc jelenet: Twilight:Amikor Bella megtudja h Edward vámpír és mondja neki az erdőben

New moon:Amikor Bella megmenti Edward-ot volterrában

Eclipse:Amikor Bella könyörög Edwardnak h feküdjenek le

Breaking dawn:még nem olvastam végig de egyenlőre az amikor Bella észre veszi az esküvön h a tükörben az a szép nő az ő maga

5. Bella, vagy Alice? Bella


6. Robert (a színész) taylor a (színész)? Egyértelmüen Robert imádom


És nekem az eclipse a kedvencem ahogy Bella Edward és Jacob között örlödött..

2010. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
imádom alicet!!
2010. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!