Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy zavartalan...

Mit tehetnék hogy zavartalan legyen a házibulim? Ha a legfőbb feltételekkel tisztába is vagyok.

Figyelt kérdés

2016 márciusában bulit rendezek Születésnap és Névnap alkalmából! 25 főt várok de max.30!Szeretném ha ezen a bulin mindenki jól szorakozna!Nyilván lesz alohol fogyasztás is!Azt tudom hogy jegyzőtől kell engedélyt kérni, és a szomszéddal is beszélek! De ha esetleg rendőr benézne a bulinkba, és látná hogy mondjuk a 17 éves gyerek ivott...Ezért megbüntetné? Mivel hogy nincs még 18.


Ezért kérném a segítségetek, értelmes és hasznos válaszokat kérek! Köszönömm



#buli #házibuli #zártkörűrendezvény
2016. febr. 21. 14:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni: Falun lévő kertesház zárt alagsorába lesz megtartva a buli! Ami 5mx3,5m (az egyik helység), és 2,5mx4m (a másik helység)
2016. febr. 21. 15:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Két ilyen kis odú harminc embernek mocskosul kevés...
2016. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy a rendőr csak úgy benéz a bulitokba, kivéve akkor, ha eleve meghívjátok :D Ha a szomszédok nem jelentik be, hogy csendháborítás van vagy ilyesmi, akkor semmilyen rendőr nem fog hozzátok benézni.
2016. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, kösz!
2016. febr. 22. 08:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Na milyen volt a buli? Hámyan voltatok végül?:)
2016. márc. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó volt! 23-an! :D
2016. jún. 24. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!