Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Osztállyal házibuli?

Osztállyal házibuli?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos es az egyik fiu osztytarsam év végén ottalvos házibulit szervez ea azt mondta azok jonnek majd akkikkel akkor joba lesz. Koztudott hogy a osztalyomban az osszes fiu nagyon perverz de ez a fiu a legjobban,igy hat lanyknet sajnos nem lehet vele ,,joban" lenni mert szamara csak egy segg vagyunk meg melltarto. Viszont tuti hogy akar hivni lanyokat is es velem mostanaban eleg sokat foglalkozik(meg meg kell emliteni eleg vonzo is a srac) es nem tudom mit tervez arra az ejszakara. De nem is azert akarok el menni mert o ott lesz hanem tok jo lenne utoljara egy jot bulizni az osztalyommal(csak egy reszevel). Anyu tuti hogy megengedi meg a noveremet megkerdezem de tudjak hpgy tudok magamra vigyazni ha kell ugyhogy azza nem lenne baj. Csak lehet hogy a legjobb baratnom meg nem lesz akkpr joban ezzel a fiuval es ha o nem jon akkor en sem merek😁. Szerintetek elmenjek ha egyaltalan elhiv? Vagy ti elmennetek a helyemben? Elore is koszi a valaszokat❤

2016. febr. 24. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szeretnél, akkor menj el. Nem sok ilyen lehetőség lesz, ha mindenki szétszéled, nehéz új bulit szervezni. 8. után még annyira durva dolgokat nem tervezhet, hogy félned kelljen az estétől és mint mondtad, más lányok is lesznek. Próbálj velük jóban lenni, vagy ha már tudod, hogy kiket hívott, akkor velük állj le. Egyedül ne menj, mert azért a te korodban (felnőttként is, de tizenévesen inkább) veszélyes. Az pedig, hogy a barátnőd nincs vele jóban, de téged meghív, nem jelenti azt, hogy őt nem viheted el... ha nem mondja konkrétan, hogy ne hívd, akkor szerintem nem gond. Csak okosan, ügyesen!
2016. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!