Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mekkora, illetve milyen súlyú...

Mekkora, illetve milyen súlyú gördeszka az ideális?

Figyelt kérdés
Háát...Most készülök egy gördeszkát venni, mivel rávettem magam, hogy belevágok :D Decathlonból néztem, ott volt egy ami nagyon tetszett, és az gyerek méret volt, kisebb mint a többi, és mivel nekem inkább az jött be, mert úgy gondoltam, hogy könnyebb és jobban lehet vele kanyarodni. Sajnos abból se a boltban, sem pedig neten nem volt raktáron.Tovább nézegettem, és sehol sem találtam olyat, félek nagyobbat venni :T 13éves, 160cm, a lábam 36-7, és LÁNY :O xD Köszönöm ^^

#gördeszka #gördeszka méret #gördeszka segítség
2016. márc. 14. 21:09
 1/2 anonim válasza:

YAMBA CRUISER GÖRDESZKA PASZTELL MÁLYVA/KÉK OXELO


Nekem ilyenem van,iszonyat jó.Jól megy,sok szín közül választhatsz,kissebb mint a rendes,gumi kereke van,ami jobb mint a műanyag,jól néz ki és még menő is.Dechatlonban meg tudod venni,12.000-15.000 között van,fajtától fuggően,pótkerék 3000-4000 körül.Nagyon elterjedt, sok gördeszkás embernek ilyene van. :)

2016. márc. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, már azóta meg lett az ideális deszka :D Ollie: pipa, Kickflip: jövööööök xD
2016. márc. 30. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!