Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hova vigyem el barátnőmet?...

Hova vigyem el barátnőmet? 14/Lány

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmet szeretném meglepni azzal hogy elviszem valahova mert mostanában elég maga alatt van,meg egy kicsit el is tavolodtunk egymástól.

Valami különlegeset szeretnék szóval ha valakinek van valami jó ötlete annak nagyon örülnék!

Előre is köszi!



2016. márc. 16. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Város írj. Ez az első.


Különbne marad: mozi, uszoda, szórakozóhely, sminkes, fodrász.

2016. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapest bocsi ezt kifejezettem(de már egy csomó helyen voltunk kori,mozi,vidámpark, állatkert) azért kértem a segítséget mert már semmi ötletem
2016. márc. 17. 07:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Para park? Ketten is lehet menni, csak úgy hosszabb idő megfejteni a kiutat :) Nagyon jó.
2016. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon különleges, akkora Jégbár. Annak elenére, hogy kint hideg van, rememk szórakozás 1 órára - és egyedi.
2016. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! A para parkban meg nem de ilyesmi "szabaduloszoba"-ban már voltunk szóval az sajnos most nem játszik! A jégbárba viszont lehet elviszem! Azért persze továbbra is örülök az ötleteknek!
2016. márc. 17. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!