Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretném elvinni a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném elvinni a barátnőmet egy mozi-randira. Milyen stílusú filmre vigyem el? Romantikus, akció, horror milyen stílus illik egy ilyen randira?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg! én nem tudom milyen filmeket kedvel
2016. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, mit lenne kedve megnézni.
2016. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elvileg arról szól a fáma, hogy a romantikus filmeket jobban kedvelik....

... viszont ha a Deadpoolt akarja megnézni, akkor csalódás lenne egy másik film. Igen, kérdezd meg tőle, mit szeretne megnézni.

2016. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Deedpool-ra:D

az romantikus akció...:D

2016. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Mindenképp jobb, ha megkérdezed. Én például a minőségi filmeket jobban szeretem, mint valami gagyi nyálas romantikus filmet (lásd: Adam Sandler vagy Cameron Diaz ilyen jellegű filmjei). Szóval lehet, hogy amit kigondolsz, az neki egy nagy csalódás lesz.


23L

2016. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kipuhatolni valahogy, hogy milyen típusú filmeket szeret. Ha ez nem jön be, akkor vidd el a Deadpool-ra, én ma néztem meg és nem volt rossz. Pedig lányként, nem nagyon kedvelem az ilyen filmeket.
2016. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért mondja mindenki a Deadpoolt? Mondjuk elsőnek nekem is az jutott eszembe. Azt én biztos élvezném, de nem biztos, hogy ő is.
2016. febr. 19. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Inkább menjetek el kajálni valami jó kínait. Szerintem hü.lyeség ilyenre költeni. Vagy rendeljetek egy nagy pizzát helyette, bújjatok össze otthon, ncore be, és szedd le. Minek hallgatni mások köhécselését, csámcsogását a moziban? :D
2016. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!