Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan "pasizzak" szórakozóhel...

Hogyan "pasizzak" szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, holnap este megyek diszkóba, nem először, de még nem is voltam olyan sokszor. Nincs senkim, még sosem csókolóztam és semmi, hogyan tudnék úgymond "fiúzni" ott, főleg úgy, hogy az egyik barátnőm nem engedi, elhajtja őket tőlem? 16/l

2016. márc. 17. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is beszéld meg a barátnőddel, hogy ne tegye. Aztán a legfontosabb egy buliban, hogy érezd jól magad. Ha elmész néhányszor, előbb-utóbb oda fog menni valaki. Nézd a kiszemelt fiút, szemezz vele, mosolyogj rá.

Egyébként nem a tartós kapcsolatok jellemzőek a bulikban és érdemes vigyázni, kivel állsz szóba. Érezd jól magad és csak okosan! :)

2016. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor 9 7 válasza:

Szia!

Szerintem is óvatosan az ismerkedéssel az ilyen helyeken, mert szó szerint minden féle taggal összetalálkozhatsz itt(negatív értelemben gondolom)

Barátnőd se cseszegetésből csinálja amit csinál :)

2016. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!