Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyertem a Cinema Citybe egy...

Nyertem a Cinema Citybe egy sima 2D filmre érvényes jegyet, átadhatom valaki másnak?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem volt teljesen egyértelmű. A nyereményjegyet hónap végéig kell beváltanom, de a most péntekre kiszemelt filmemnek megszüntették az esti vetítését. Más 2D-s film nem nagyon érdekel, viszont most van egy 3D-s, amit megnéznék helyette.

E-mailben megkaptam a voucher kódot, tájékoztattak arról is, hogy csak én válthatom ki a jegyet és, hogy ráfizetés sem lehetséges.

Névre szóló ez a jegy? Vagy ha esetleg a mozinál sikerül valakivel megbeszélnem, hogy kiváltom a nyereményjegyet arra a filmre, amit megnézne, ő pedig kifizeti nekem a normál jegy árát, így átadhatom másnak?

Bocsánat, ha kicsit zavaros lett a történet, de próbáltam mindent belesűríteni. A segítséget előre is köszönöm!



2016. márc. 21. 16:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!