Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért akart öngyilkos lenni a...

Miért akart öngyilkos lenni a Disney sztárja, Demi Lovato?

Figyelt kérdés

[link]

Számtalan ehhez hasonló képet találtam a neten, de magyar oldalak nem foglalkoznak a témával. Ő az a lány aki szerepelt a Camp Rockban és a Sonny a sztárjelöltben.


2010. ápr. 4. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
a pia meg a drog elveszi az ilyen libák eszét
2010. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
feltűnési viszketegség,vagy csak így tudja levezetni a fezsültséget,de nem akar öngyilkos lenni:)Érted mire célzok?^^
2010. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy öngyilkos akart lenni, lehet, hogy "csak" vagdossa önmagát. Hogy miért csinálta azt csak ő tudná megmondani, de valószínűleg a sok stresszt, meg feszültséget akarta levezetni.
2010. máj. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akart öngyilkos lenni,és nem is vagdossa magát! Egy csomó cikkben írnak erről,közben nincs valóságalapja..
2010. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 selena tok cool válasza:

Még régebben kezdődött a dolog.Kiderült,hogy 8 éves kora óta bulímiával küzdött,11 évesen pedig elkezdte vagdosni a

karját,mindezt azért,mert kövérnek csúfolták az iskolában.

2011. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 selena tok cool válasza:

A vágások már napvilágra kerültek egy 2008-as eseményen készült képeken, de akkor a sajtósa ügyesen arra fogta, hogy karkötők okozták a sebeket.

Demi vallomása:

„Amikor ez a kép megjelent, megijedtem. Az egész világ látta a legsötétebb titkomat, amiről még a szüleim sem tudtak. Amikor olyan régóta vagdosod magad, egyszerűen elfelejted, hogy ez nyomot is hagy. Sminkkel és karkötőkkel próbáltam leplezni. Ez ugyan figyelemfelkeltő volt csak, de aztán elkezdtem olyan helyeken vagdosni magam, ahol senki sem láthatta.”

2011. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!