Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jóban Rosszban: Margit öngyilk...

Jóban Rosszban: Margit öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert én azt olvastam az újságban, hogy csak októberben írják ki és azt is hogy normálisan távozik.
2011. szept. 17. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem hal meg. De öngyilkossági kísérlet volt. Ha Viktor megmenti, akkor nem hal meg
2011. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sokan azt mondják hogy meghal de ez nem igaz mivel olvastam az előzetesben hogy kórházba kerül és ott lehet hogy majd meghal tehát nem éli túl. én is úgy tudom hogy októberig látható. lehet hogy most még pár hétig látható lesz és utána elutazik hogy felejtsen. én azt is hallottam hogy a repülő amin utazik lezuhan és ott halmeg Margit. de ugye mindenki mást mond aztán nem ismleeht tudni. nagyon izgalams lesz annyi biztos
2011. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi a sok hibáért csak gyorsan írtam
2011. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. szept. 17. 12:27
 5/5 A kérdező kommentje:
tényleg! Szerintetek Dóra mikor jön vissza?
2011. szept. 17. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!