Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok magyar felnőtt...

Ajánlanátok magyar felnőtt vloggereket?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 18:58
 1/6 AnnaOlsen válasza:

Milyen stílusban? Én például utazásaim közben vlogolok.


[link]


De beauty vloggerek közül a Kialakító csatornát tudom ajánlani :)

2016. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Bár még csak 5 percet néztem meg az egyik videódból, de nagyon szimpatikusnak tűnsz, nézni foglak! :)
2016. ápr. 4. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ajánlanám neked CsChannelt (Csebe99) és Dezső Bencét (2Face), nagyon jó meglátásaik vannak azokról a dolgokról, amikről beszélnek, meg sok érdekességet bemutatnak. Esetleg még LuckeY (neki van egy vlogos meg egy gameplay csatornája).


Vidman animációkat készít, szerintem nagyon vicces.


HollywoodNewsAgency (Szirmai) pedig főként filmekről mondja el a véleményét, néha elég beteg módon ordibál, szerintem vicces.


Meg vannak az ilyen csajos csatornák, például Follow Anna, Viszkok Fruzsi. Én őket nem nézem, mert ugyan lány vagyok, mégsem mozgatnak a hajak, sminkek, cipők. (És most a nők visznek is a máglyára XD)

2016. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... Megnéztem a három fiút, de valójában csak pár másodpercet bírtam ki egy-egy videójukból, mert unszimpátián kívül semmi mást nem érzek az irányukba. A további kettőt inkább hagyjuk, mint már írtam, vloggereket keresek. Ajjaj, Follow Anna és Viszkok Fruzsi? Ezek tipikusan azok a lány videósok, akiktől a falra tudok mászni! :)


Egyébként ezzel nem téged akarlak bántani, vagy az ízlésedet, remélem nem érted félre. Csupán a véleményemet mondtam el.


Viszont az is igaz, hogy nem fejtettem ki bővebben, milyen vloggerekre gondolok, de akkor ezt most megtenném; Egyszerű (jó értelemben), normális (bár ez relatív :D), intelligens embereket szeretnék nézni, akik természetesen viselkednek és akiktől tanulhatok akár. Nem sok példát tudok felhozni, mert ilyenből tényleg kevés van (és egyre kevesebb, mivel az internetezők körében lassan több kisgyerek van, mint felnőtt, és nekik az ilyen CsChanel, Dancsó Péter és hasonló videósok az igényük, szóval akinek az a célja, hogy híres videós akar lenni, beáll a sorba), de pl. aki írt kommentet, Dobák Anna, egy ilyen személy lenne, és még idesorolnám Simonffy Pétert is.


Szóval itt van két ember viszonyítási alapnak, hogy milyen emberekre gondolok, aztán meglátjuk, hátha tudnak még hasonló embereket ajánlani. :)

2016. máj. 19. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Klaudia'c Chanel.Nagyon jó videói vannak.Nem az hogy olyan vagány meg olyan jó minőség de engem le tud kötni..Amerikában élő nő.Van pár angol nyelvlecke videója is meg most pl azt várom mikor jelentkezik megint videóval mert mostanában fog szülni.Érdemes belenézni a videóiba. Rajta kívűl Unfield et szeretem nagyon meg Dancsót.
2016. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2017. febr. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!