Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kedves tini gyerekkel rendelke...

Kedves tini gyerekkel rendelkező szülők, kedves tinik! Buli?

Figyelt kérdés

mik a feltételek? Kivel? Hova? Mikor? Meddig? Éjszakázas? Hazaérés? Ital? Cigi? Milyen kortól?

Szerintetek hol a határ ahol szükséges (kicsit lazulni a haverokkal) és hol az, ahol már veszélyes?


Irjatok kort és nemet



2016. márc. 29. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez szép és jó, de neked mi számít tininek?
2016. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

12-13-tól 18-ig.

A kérdésben viszont legyen 14-15-től 18-ig

2016. márc. 29. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

14-16 évesen szerintem még túl korai. Cigiznie, és rendszeresen piálnia pedig a felnőtteknek sem kéne...mondjuk nekem aztán tök mindegy, ki hogyan teszi tönkre magát...csak ránézek Ace Frehleyre, és örülök, hogy én nem úgy fogok kinézni már negyvenvalahány évesen. Mondjuk őt azért sajnálom, de csak azért, mert egy jó gitáros, egyébként tök hülye. :'D (ezzel a témával kapcsolatban)


17/L

2016. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15 evesen meg laza "bulik" voltak, amolyan osszeulos este a haverokkal es idoaranyosan este toztol hajnal kettoig. 16-17 evesen kezdtunk el tarsasaggal inni, cigizni. Akkor mar batrabban mentunk be szorakozohelyekre, kocsmakba. 18 eves korom ota pedig folyamatos a hajtas. Szinte minddn hetvegrn buli es valamikor hajnal negy korul erunk haza. Igen, iszunk es cigizunk is mar egy jo ideje de nem erzem azt hogy mi lennenk a vilag rosszai csak azert mert ezt dzeretjuk csinalni. En mindenesetre azt mondom, hogy addig kell a gyereket fogni amig a szulo penzzen bulizik, utana legyen a sajat felelossrge hogy a diakmunkaval megszerzett penzt hol es milyen formaban kolti el.

19/L

2016. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!