Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tinik! Hol az a határ ahol...

Tinik! Hol az a határ ahol még hasznos a bulizás, és hol az, ahol veszélyes? Mi a véleménye ugyanerről a szüleiteknek?

Figyelt kérdés

mikor enged el? Hova? Kivel? Milyen egyéb feltétellel? Mi a véleményetek erről? Igazuk van? Mennyire tartjátok be? Mennyire szeretnétek több/kevesebb szabad teret? Mit gondoltok ti és a szüleitek a bulizásról? Szükséges vagy árt? Stb.


14/l



2016. márc. 28. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
14 évesen remélem te nem bulizol
2016. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, de kell egy sulis projekthez szülő-gyerek vélemény. És ezt a témát választottam.
2016. márc. 28. 20:29
 3/8 anonim válasza:
100%
Engem elengedtek mar 15 eves koromban, de szigoruan. Sajna nem kellett volna olyan koran elengedniuk, mar banom a mai napig. Anyam szolt erjek haza reggelre, de olyan is volt sokszor hogy 3 nap utan mentem haza.. A veszelyes buli szerintem mind az ahol kabitoszereznek...en is itt rontottam el..sajat tapasztalatombol irom, mar 20 eves vagyok, szerintem torodj a jovoddel, utana 18 evesen mar mehetsz ha minden oke... ne ess abba a csapdaba mint en..vegulis azota jobb eletem van "egyedul" !
2016. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én 16 éves lány vagyok és én péntek este elszoktam menni este 8 felé és reggel 5-6 körül érek haza.Barátaimmal szoktam akiket a szüleim is ismernek meg néha még a buliba oda jönnek hozzánk páran vagy mi oda megyünk pasihoz pl.Szerintem segít levezetni a feszültséget és én hasznosnak tartom :) Feltétel annyi hogy ne drogozzak meg inni csak mértékkel (utóbbi nem mindig sikerül) akkor anya kicsit leb*sz de nem vészes kipihenem magam.
2016. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen már eljárhattam a barátaimmal, de nem discoztunk, csak heti 1x karaokeztunk, ami hajnali 1-ig tartott és utána anyukám jött értem. Haza tudtam volna menni, tudtam volna másnál is aludni, de ennyi volt a feltétele hogy elmehessek, így nem volt vele bajom, sőt kényelmes volt.

Anyám megbízott bennem, én pedig sosem okoztam neki csalódást. Később, ahogy lett komolyabb barátom már úgy is elengedett, hogy nem mentem haza éjjel. Sose volt semmi kikötése, csak, hogy vigyázzak magamra.

Most 20 vagyok, soha semmi bajom nem történt bulizás közben/előtt/után. Nem vagyok egy partyállat de szeretek a barátaimmal elmenni bulizni.

Anyám is szeretett bulizni mielőtt megszülettem, így sosem csinált belőle problémát hálistennek.

Sose akartam ennél több szabad teret, örültem, hogy ennyire engedékeny anyukám van. Van ismerősöm, akit a anyja még most se enged el, a lánynak állandóan hazudnia kell, hogy hol van...

2016. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

En eloszor 15 evesen voltam egy "buliban" ( koncerten hamarabb is voltam... :) )

Ejfelre otthon kellett lennem.

Aztan nem nemtem sokaig "diszkoba", mar anyu kuldott h menjek :D 17 evesen a volegenyemmel ( mai ferjemmel) mentem a mai napig. 4 re otthon voltam volt h 2 re.

Nem volt nagy korlatozas,ne legyek reszeg ennyi.

16 evesen: 2 re otthon, kivel vagyok,hova megyek, ennyi volt. Be tartottam feltettek/feltenek. Most 20 eves vagyok. Ha gyerekem lesz ugyanezek a szabalyok lesznek ervenyesek. Mondja meg hova kivel mikor jon. Ne aggodjak miatta. Es sosem drogoztam vagy szivtam. Max ittam. De a mai vilagban figyelemmel kell lenni, barki belekeverhet valamit az italodba, elrabolhatnak,megeroszakolhatnak rosszabb meg is olhetnek.... ezert normal keretek kozott oke a buli. 20 on eves korig azert illik "kibulizni" magad. Aztan johet a csalad stb :)

2016. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasznosnak semmiképp nem mondanám. Egy 15-17 éves fiatal lány sok esetben nem tudja úgy irányítani a történéseket (főleg nem ittas állapotban), hogy neki legyen jó. Ezért veszélyes.


17/L

2016. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Engem elengednek, amíg úgy érek haza, hogy jól vagyok, nem lett bajom. Megengedik, hogy a barátnőimnél aludjak utána, de ha a városban vagyok, akkor haza szoktam jönni. Drogozni nem drogozok, egyszerűen az visszataszít, sosem tudhatod, tényleg azt kapod, amit akarsz. Alkohol terén ismerem a korlátaimat, volt már olyan, hogy próbáltak fiúk elhúzni, hazavinni magukhoz, de otthagytam őket. Szerintem az a fontos, hogy tudd, mennyit bír a szervezeted, és ne legyél egyedül, hogyha baj van szólhass egy barátodnak. Mellesleg nem járok gyakran, szülinapokat szoktuk néha így ünnepelni.

(ha már nem aktuális, akkor bocsi)


15/L

2016. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!