Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy horgászvizsga?

Mennyire nehéz egy horgászvizsga?

Figyelt kérdés
Úgy értem: Fajok felismerésénél mennyire részletesen kell róluk beszámolni? Azt is el kell mondani hány fokos vízben, mikor ív és a táplálkozását is, vagy elég csak tilalmi idő és főbb jellemzők ?

2016. márc. 30. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kellenek ilyen hülyeségek, csak az alap dolgok. Tlalmi idők, méretkorlátozások, halfajok felismerése, megkülönböztetése, meg persze a horgász szabályzat (hány bottal stb...)
2016. márc. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Halfaj felismerése pl. mi a különbség a kősüllő és a fogassüllő között, vagy a törpeharcsa és a harcsa között, vagy a ponty és a kárász között...
2016. márc. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
[link] az írásbelihez innen készültem. Tilalmi idő volt benne, méretkorlátozás, tiltott eszközök meg egyéb ilyen hogy ki veheti el a papírjaimat, milyen papírok kellenek a horgászathoz stb. A szóbelin volt 3 tálka, abba számok papíron, 2-be nem foghatóak, az egyikbe őshonos fogható halak. 6-ot kellett a foghatóból 2-2 darabot a nem foghatóból. Volt egy vastag könyv szerűség amibe halakról voltak képek megszámozva, amelyik számút húztam, azokat fel kellett ismerni, és ha volt, megmondani a tilalmi idejét meg a méretkorlátozását. Ma voltam vizsgázni, úgyhogy friss az élmény:) nem nehéz, csak tanulgatni kell rá. Jellemzőket nem is kérdeztek senkitől, ahogy hallottam.
2016. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!