Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez gáz? (lent)

Ez gáz? (lent)

Figyelt kérdés
Estefele nem volt semmi dolgom és unatkoztam. A telefonomra letöltottem egy olyan alkalmazást amiben interaktiv fegyverek vannak. Valahonnan jött az az ötlet, hogy eljátszom azt, hogy katona vagyok. Szóval a telefonnal a kezembe rohangáltam a házban és körülötte. Az volt a történe, hogy egy bevetés során egy házba kényszerültünk és ott kellett megvédeni magunk. Még magamban isbeszéltem mintha a társaimhoz vagy a rádióba szólnék. Egy ideig eltartott ez a móka, de tök jól éreztem magam ebben a képzeletbeli világban. Amúgy ez mind okés lenne, ha nem egy majdnem 18 éves nagy szamár csinálja. XD Ilyen korban ez normális volt? Nem gáz?

2016. ápr. 7. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez elég fura. Ha nem tud senki róla, a saját szórakoztatásodra meg ez felelt meg nincs mit tenni :D Biztos élveznél ilyen festékpartonos lövöldözgetést. Nem tudom mi a neve, de felnőttek is játszák, ált. 10-en 20-on évesek :D Ne aggódj ettől még normális vagy (pontosabban lehetsz, nem ismerlek)
2016. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Paintball :)
2016. ápr. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!