Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csajos, romantikus blogot...

Csajos, romantikus blogot tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Olyan blogot keresek ami romantikus, de ez nem azt jelenti, hogy az egész történet csak a nyáladzásról szóljon. Igazándiból az se izgat ha valami fanfic vagy mi, a lényeg az, hogy ne egy tipikus kiszámítható dögunalom legyen! Én nem olyat keresek ami 10 éveseknek izgii meg jujj meg ahhh, mert azok általában..khm finoman fogalmazva egy összeollózott sztorik mindenféle könyvből, filmből, sorozatból vannak összerakva...és köszi de én ilyet nem kérek! Lenne egy kérésem aki írja a blogot az minimum legyen 14-15, persze ha nem ti vagy ismerős írja akkor nem baj ha nem tudjátok csak ezzel szeretném kiszűrni a nem nekem való blogokat... FONTOS! A történet legyen befejezett vagy már minimum 5-10 részes és olyan ahol sűrűn jönnek részek minimum heti 1 rész, mert már meguntam a sok olyat ahol mindig mentegetőznek, hogy jajj most ezért nem volt, most azért...NEM ezt nem szeretném, persze tudom ők is emberek, de ha ez sűrűn van akkor az már gáz!

Jajj és még 1 dolog a részek vagy legyenek hosszúak vagy legyen sok belőlük! Köszi :)



2016. ápr. 11. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom, hogy az ilyesmi történetek is megfelelőek-e neked, mindenesetre az író stílusa a szívem csücske, f-an-t-a-s-z-t-i-k-u-s-a-n fogalmaz, és whoa. Imádom minden sorát.


Amúgy főleg filmes ficei vannak, bal oldalt megtalálod a Történetek menüpontban, hogy milyen fandomokban szokott írni.


Van többfejezetes, folyamatosan frissülő sztorija a blogon, és folyamatosan hozza a novellákat, százszavasokat is.

2016. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!