Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Operettszínházban az erkély...

Operettszínházban az erkély jobb oldaláról mennyit lehet látni?

Figyelt kérdés
Már csak oda kaptunk jegyet, nekem fontosabb hogy halljam, mint lássam, de azért érdekelne. Élvezhető lesz onnan?

2016. ápr. 21. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 2016. május 06-án pénteken este megyek az Operettszínházba a Szépség és a Szörnyeteg c. musicalre. Ma vettem meg a jegyem, Erkély oldalpáholy jobb 3. 2.sor 3. szék az enyém. Kicsit izgulok, mivel egyedül megyek, de azért megleszek valahogy. Igen. Nagyon jól fogunk látni, ti is és én is. Csak be ne üljön elénk egy gólya nyakú ember. Vagy egy víziló! Jó szórakozást nektek. Ti mikor mentek és mire?
2016. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mi a Rómeó és Júliát fogjuk nézni május 10.-én. Majd írj, hogy milyen volt! :)
2016. ápr. 24. 15:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mi a legszélén leszünk.
2016. ápr. 24. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Írni fogok. De te is! Én már nagyon nagyon várom. De az idő annyira lassan akar telni. Ez a legrosszabb benne. De ha eljön az a nap, akkor gyorsan el fog menni. És véget ér a csoda.


A Rómeó és Júlia c. musicalt én már kétszer láttam. Szuper jó lesz, nekem elhiheted. Jó szórakozást...

2016. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az "erkély jobb oldala" sokat nem mond, mert melyik erkélyé? De azért az Operettszínházban nagyrészt jól lehet látni mindenhonnan. A zsöllye 4. sorának legszéle nem a legjobb, illetve a fenti nagyon oldalsó székek (de azokat pótjegyként szokták inkább csak eladni.)
2016. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!