Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sopronban hol vannak biztonság...

Sopronban hol vannak biztonságos parkolók a Volt fesztivál közelében?

Figyelt kérdés
Most megyünk először a fesztiválra, Sopront sem ismerjük. Mivel autóval fogunk menni, ezért lenne fontos ha tudnánk, hogy vannak-e biztonságos helyek a kocsik számára.

2016. ápr. 23. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a fesztiváloknál szokott lenni kijelölt őrzött parkoló.
2016. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem. :-)
2016. ápr. 23. 15:53
 3/12 anonim válasza:
Belvárosban a mélygarázs, ami talán a legbiztonságosabb.
2016. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És az hol található, címet esetleg tudnál mondani?
2016. ápr. 24. 12:43
 5/12 anonim válasza:
A mélygarázs a Petőfi tér alatt van. Ha ezt írod GPS-be vagy térképen is tuti megtalálod.
2016. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ott megvan, hogy meddig lehet parkolni vagy non-stop lehet? Valamint mennyibe kerül a parkolás?
2016. ápr. 25. 16:38
 7/12 anonim válasza:

Itt olvashatsz róla:


[link]


Maxi időről nem tudok, plusz itt sem látom, hogy lenne. Esetleg van ott telefonszám hívd fel őket. Amikor bemész kapsz egy kártyát, amikor mész a kocsiért, akkor ezzel a kártyával tudod fizetni a bent töltött időt. első fél óra ingyenes, után napközben 150 Ft, éjjel 70 Ft. (gondolom, ha ott hagyod napokig, akkor eszerint számlázz) viszont van nappali bérlet is. (Én nagyon szeretem, mert egyrészt valóban biztonságos, másrészt a környék áraihoz képest a legolcsóbb)

2016. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Még az érdekelne, hogy a parkolótól időben meddig tart gyalog a fesztiválra érni?
2016. ápr. 25. 20:22
 9/12 anonim válasza:
Gyalog sok, mert a Volt a kempingben van, a Petőfi tér a város közepe. Ha a mélygarázst választod, akkor a VOLT buszokat javaslom, mindig vannak a kempinghez menő plusz járatok.
2016. ápr. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben és köszi az infókat :-)
2016. ápr. 26. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!