Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek is gyenge poénokat...

Szerintetek is gyenge poénokat mond Felméri Peti?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Ja. Mondjuk én Hadházit se tartom valami jó stand-uposnak. A poénjai nagy részét már jóval az előadásai előtt látom az interneten, ami azért elég gáz.
2016. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
CSAKAKŐHALMÍ!4
2016. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Olyan nagyon a többiek sem viccesek.
2016. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kriszpo ***** válasza:
61%
Az a baj ezzel az egésszel úgy általában, hogy ez is egy Amerikából átvett műfaj. Modern szórakoztató ipar: futószalagon szállítják a poénokat, időre meg kell írni őket, hogy mindig szórakoztathassák a nagyérdeműt. Néha elmosolyodok egy-egy poénjukon, történetükön (már ha igazak), de alapvetően nekem már nem viccesek annyira, mint a régi nagy nevettetők (neveket nem írok, úgyis tudjátok), akik már vagy meghaltak, vagy kiégtek és csak a nevükből élnek. Persze egy újszülöttnek minden poén új, és amíg van kereslet (nézettség) addig megy ez az egész.
2016. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, a hangjától konkrétan be lehet aludni. Legunalmasabb "humorista" Mogácssal együtt. A magyar stand-up comedy nagyon zuhanórepülésbe kezdett!
2018. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Unalmas hangja van, de a sztorijaival különösképpen nincs bajom. Jó, nem sorolom őt az adu ászok közé, de azért nem egy rossz humorista.
2018. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nincs gondom vele instán mindig visszaír szerintem jó humorista nekem eggyik kedvencem Csenki Attilával és Litkai Gergely eggyüt
2023. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!