Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti milyen szituációban milyen...

Bia678 kérdése:

Ti milyen szituációban milyen poénokat szoktatok mondani?

Figyelt kérdés
Mondtatok már valamikor akkora poént vagy beszólást, amin az egész társaság szakadt a röhögéstöl? Ha igen akkor mit? Milyen jó poénokat/beszólásokat ismertek és szoktatok hasznàlni? :D

2014. máj. 7. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem én mondtam, hanem hallottam.

Felrúglak mint Stevie Wonder a padlóvázát !

Szerintem ez qrva jó. Persze ezek a fajta poénok leírva sosem olyan viccesek mint az adott szituációban. Pláne ha egy kis pia is van az emberben. :)

2014. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltak jók.

Az egyik hogy valami megremegtette az osztálytermet, és megszólaltam: ,,Na mivan, éhes vagy Ricsi?"

A tanár szólt hogy halkabban legyünk, és azzal fenyegetőzött, hogy ott fog énekelni amikor mi dogát írunk, mire én (persze amikor bement): ,,Csak ne a Himnuszt mert fel kell állni."

Am így leírva nem az igazi, de az osztály nagyokat röhögött. ;D

Írok még ha eszembe jut.

Mogyi

2014. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vaskos, fanyar, száraz poénokat. Röviden: cinikus poénokat. Abszolút helyzetfüggő, miket mondok. Pl. egyszer egy sörözés alkalmával ismerősöm mesélt a középiskolás éveiről, aztán a történetben szerepelt a könyvtár szó is. A szavába vágtam, hogy "Jártál könyvtárba?". Ő válaszolt, hogy "sose voltam beiratkozva". Én meg válaszoltam neki, hogy "Meg is látszik..."


Vagy ha valaki mutogatja az új cipőjét/óráját/telefonját/akármijét elő szokott jönni a kérdés, hogy "Mennyibe került?". Ha drága dologról van szó, akkor megjegyzem, hogy "Van pénz lóvéra".


McDonaldsban ha hosszú a sor, mindig elsütöm, hogy "A világ legnagyobb hülyesége gyorsétteremben lassú sorban állni." A környéken állok rendre elmosolyodnak rajta.


Rendszeresen visszakérdezek egy olcsó poénnal, amikor valaki felkiált, hogy "Milyen jó idő van!" Erre visszakérdezek: "Na milyen?". Vagy: "Nézd, mekkora kutya!" Válaszom: "Na mekkora?".


Ha valaki oltári nagy baromságot csinál, mindig mondok valami olyasmit, hogy "Az emberiség megérett a pusztulásra".


Amikor ködös, taknyos, esős idő van, melóhelyen mikor beérek megkérdezik, hogy "Rossz idő van kint?" Nem szoktam mondani azt, hogy "sz@r" vagy "rossz". Azt mondom: "Kellemes skót idő van kint". Aztán tegye össze a választ magában.


A poénjaimat nem mindenki érti, aki nem érti, legtöbbször

2014. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Harmadik válaszoló: Hidd el, ezeket a poénokat mindenki érti, csak van, aki még udvariasságból sem képes nevetni rajtuk, annyira borzalmasak.
2016. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!