Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha 14 évesen...

Az nagyon gáz, ha 14 évesen nincs facebookom?

Figyelt kérdés
Eddig nem akartam, nem volt rá szükségem, teljesen jól megvoltam nélküle. De előbb utóbb muszáj lesz csinálni, mert a középiskolában ez elvárás. Egyébként már kb általánosba is. Szerintem most csinálok valamikor, még a héten. Az látszani fog az oldalon, hogy mikor regisztráltam?

2016. máj. 12. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvárás.... :D nem, nem elvárás... Több olyan ismerosom van akinek nincs facebookja, de eleg menok. 15/F
2016. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gnoomage ***** válasza:
Nálunk szinte elvárás, itt oszt meg minden új hírt a tanárnőnk és itt tudunk meg mindent a leggyorsabban érthető okokból. Látszódni fog, de ne érdekelljen...
2016. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Eszter76 válasza:
100%

Én 39 vagyok és nekem sincs. :-) Elvből. :-) Programozó vagyok, szóval nem a számítógéppel meg a Nettel van bajom - csak ezekkel a közösségi borzalmakkal. ;-) Amúgy elég nehéz, mert a gyerekeim iskolái is sokmindent Facebookon osztanak meg (borzalom!!! az egyiknek még normális honlapja sincs), de akkor sem vagyok hajlandó emiatt Facebookot csinálni. Írják be az üzenőbe, ha nem képesek rendesen kommunikálni.

És szerintem a Genezis a Skynet (Terminátor) és a Facebook a Genezis... :-D Szóval tartom magam... küzdj velem! Már csak alig egy maroknyian vagyunk! :-D

(Persze ez a vége poén, de az eleje teljesen komoly!)

2016. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

@22:53


Nekik biztos Instagram-juk meg Snapchat-ük van.

2016. máj. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmilyen korban nem gáz, ha nincs. Nekem középiksolában elvárás volt egy tantárgyhoz, mert a tanár fb-n akarta küldözgetni nekünk az anyagot. Megmondtam neki hogy cseszheti.

Amikor már tényleg érdemes felregisztrálni rá, amikor egyetemre mész, na ott aztán tényleg életmentő tud lenni, ha a 200 fős előadóteremből az az 1 ember, aki figyelt, megosztja a jegyzetet.

2016. máj. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A közösségi borzalmakat meg úgy-ahogy ki lehet szűrni. Van kevesebb mint 30 ismerősöm és viszonylag barátságos a főoldalam. Aki megosztogatja a kisbabás képeket meg selfie-ket, annak vagy rejtem az összes posztját, vagy törlöm a francba.
2016. máj. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Látszik hogy mikor regisztráltál, de mégis miért lenne ciki? Mellesleg középiskolát is végig lehet vinni fb nélkül, van olyan osztálytársam akinek nincs facebookja most se, pedig idén végzünk. Persze néha nehezebb megtudni a dolgokat, mert osztályfőnök oda ír, egyén tanárok is néha, meg az osztály is ott kommunikál, de ha vannak barátaid akik megbízhatóak és szólnak a fontos dolgokról nem muszáj hogy legyen. Ha meg mégis csinálsz, nehogy már gáznak érezd hogy eddig nem volt!!!
2016. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még mérlegelem a dolgot:)
2016. máj. 13. 15:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha fontos infókat nem tudsz máshonnan időben megtudni akkor mindenképp csinálj, legfeljebb másra nem használod. Makacsságért nem érdemes magad etéren lábon lőnöd.
2016. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!