Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Volt fesztiválra vízipipát be...

Volt fesztiválra vízipipát be lehet vinni?

Figyelt kérdés
Ha jól láttam elvileg nem, de mennyire ellenőrzik a dolgot? Szigetre már be tudtam vinni, de volton még nem voltam. Esetleg ötletek, hogy hogyan csomagoljam, hogy ne tűnjön fel? Csak megnyomkodják a táskát ellenőrzéskor vagy kipakoltatnak?

2016. máj. 29. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha Szigetre bevitted, Voltra is be fogod tudni. Elméletileg nem lehet, de ha elég szimpi vagy az őrnek, akkor nem kotor bele a táskádba, csak belenéz meg megnyomkodja. Viszont, ha úgy tartja kedve, akár bele is kotorhat. Bár én eddig oda, meg minden fesztiválra azt vihettem volna be kb. amit akarok, sosem problémáztak velem.
2016. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 savanyújóska ***** válasza:
Nekem belekotort, de átengedte, egy irgalmatlan nagy (kb. élsportolós) méretű válltáskával mentem, és középre volt a ruhák közé befektetve minden. Miután a szélén nyúlt bele, nem is vagyok benne biztos, hogy érezte egyáltalán, szerintem simán be lehet dobni. Ha az alját lecseréled, akkor elvileg üveg sincs nálad, talán a testbe köthetnek bele, hogy szúrásra alkalmas, de arra mondjuk jó pár sátor rúdja is...
2016. jún. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!