Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Őszinte válaszokat kérek,...

Őszinte válaszokat kérek, milyen?! Egy részlet

Figyelt kérdés

Részlet: ...egy 20 éves lány


Talán egy hűs reggelen, fáradt szemeimmel téged láttalak,ott álltál s én némán kezeimmel utánad nyúltam,majd köddé vált minden,csupán egy álom volt mit igaznak hittem.

Megfogtam tollam majd a papírra helyezve,üres tekintetemmel kémleltem a hófehér lapot,és egyszer csak észrevettem,ahogyan betelítem szavakkal,de én

nem láttam mást csak az érzéseim sokaságát mely kivetült elém.

Minden szóban éreztem a fájdalmat,hiányod kiégette minden porcikám,minnél több szó került a papírra,én annál távolabb éreztelek magamtól,szótlanság ült ajkamon,

kineztem az ablakon,repülni vágytam,elszállni s felkeresni téged.

Tudtam,hogy a hűvös falak között már csak egy remény maradt! Kettesben minden nyomasztó gondolattal,megálmodni újra életünk, egy képzeletbeli világban,ahol

sötét démonaink már nem kínozzák roncsolt szívünket, ahol minden nappal közelebb kerülhetünk a megváltás gyönyöréhez.


2016. jún. 3. 13:49
1 2
 1/12 anonim válasza:

Őszintén? Értem én hogy te egy művészlélek vagy. De az öngyilkosjelöltek

szoktak ilyeneket írni

2016. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Teljesen jogos. :) Nem vagyok olyan tipus,de tény,hogy az érzéseim másként nem tudom kifejezni.
2016. jún. 3. 13:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. Giccses,semmitmondó. Nincs olyan ütős mondanivalója,nincs benne erő.
2016. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tele van közhellyel. Nem tetszik.
2016. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 3. 13:54
 6/12 October15 ***** válasza:
100%

Először is: mi a műfaj?

Másodszor: 16 sor és semmivel sem tudok többet mint az elolvasása előtt. Az sem tiszta, hogy ki írja, kiről, kinek, miről és miért vagy egyáltalán mikor, mekkora időintervallum alatt. Annyi tiszta, hogy vki az írás pillanatában nincs jelen és, hogy ez nem jó.

Ebből következik a harmadik: klisés / populista? Mi lenne erre a jó szó? Vmi tök 1xű dolog indokolatlan nyújtása és bonyolultnak láttatása.

2016. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Linó03 válasza:

Nem öngyilkos, szerelmes.

De nem értem miért itt van, és miért nem valami irodalmi kategóriában.

Nekem néhol már nagyon túláradó azon felül, hogy alapból elég érzelmes. "Kémlelem a hófehér lapot"... Mintha lenne rajta valami, mert azt kémleljük, de nincs. Amúgy szerintem jobb lenne vers formában. Tele is van belső rímekkel.

2016. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én komolyan félnék, ha egy csajról tudnám, hogy szakításunk után ilyeneket írogat még a naplójába. Főleg attól hogy becsavarodik,amiért majd mások engem hibáztatnának.
2016. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Linó03 válasza:
Nem csavarodik be, pont hogy kiírja magából. Én is ezt csinálom (csak kicsit más stílusban...).
2016. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7

üres tekintetemmel kémleltem a hófehér lapot


Nem keres rajta semmit, üres mint a fehér lap a lelke a pasi nélkül. Ez még úgy el is megy ez a mondat

2016. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!