Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyi az átlag korosztály,...

Mennyi az átlag korosztály, illetve ki megy ezekre a fesztiválokra?

Figyelt kérdés
Volt, Strand, Be My Lake Ha valaki már volt valamelyiken, tapasztalatokat, élményeket, tanácsokat szívesen fogadok! Előre is köszi! :)

2016. jún. 3. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát elég tág körű,kb.: 20-30,de még jóval afölött is eljárnak ilyenekre.
2016. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most voltam a VOLT-on , napijeggyel, az Iron Maiden-es napon, nagyon jó volt :) A Volt-on voltam először fesztiválon, szerintem nagyon király.

A hangulat alapból klassz, a legtöbb ember barátságos a másikkal , de szerintem ha valaki azt tervezi, hogy taxival megy ki onnan a vasútállomásra, inkább ne, mert akkora sor állt hajnalban a taxikra, hogy az hihetetlen :D Mi is taxival akartunk hazamenni, de mikor megláttuk a sort, inkább kisétáltunk, és mentünk a tömeg után.

A Volt-on volt mindenféle korosztály, 7-8 évesek a szüleikkel, fiatalaok, idősebbek. A Strand fesztiválon is leszünk két napot, már alig várom :) (Asking Alexandria <3 )

2016. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volton mindenféle.De leginkább soproni középiskolások
2017. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!