Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak szabadidőmben?

Mit csináljak szabadidőmben?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, és valószínűleg nem fognak felvenni oda ahova szeretném, és a tanuláson kívül nem tudom, hogy mit csináljak egy évig. Nincsenek barátaim, ezért velük nem tudok semmit csinálni. Attól félek, hogy ha csak tanulok egy évig, akkor "megbolondulok" a szobámban.

2016. jún. 4. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Dolgozz, sportolj, keress valami hobbit.
2016. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én még azt javaslom, hogy az ilyen kötelező jókat, mint nyelvvizsgák, jogsi, stb. is érdemes ilyenkor megcsinálni, amennyiben még nincsen. :) Egyetem alatt nem lesz sok időd ezekre. Mehetsz OKJ-re is, max abbahagyod egy év után, ha felvesznek. A sport szerintem is fontos, egyrészt ott tudsz barátokat szerezni, másrészt kikapcsol és önbizalmat ad. :) Keress valami hozzád illőt. És valóban ne zárkózz be, maximum közvetlen a vizsgák előtt. Utazz, ha teheted, menjél koncertekre, kiállításokra, moziba, színházba, ami érdekel. :) Esetleg művészkedj, alkotni a legjobb.

Én most halasztottam egy évet, és akármi is lesz, nagyon megérte.

2016. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszotokat!
2016. jún. 4. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!