Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak szabadidőmben?

Tomix94 kérdése:

Mit csináljak szabadidőmben?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Nyáron, amikor épp nem a haverokkal lógok, eddig mindig csak kockultam, mert nem jutott eszembe jobb időtöltés. A gépezést viszont meguntam, úgyhogy most eléggé unatkozok. Mivel foglaljam el magam? Lehetőleg ingyen, max 5000 ft-ért. Bármit meghallgatok, mert tényleg nagyon unatkozok. A kánikulában nem szívesen maradok 30 percnél tovább a melegben, szóval inkább beltéri szórakozások érdekelnek.

2014. júl. 15. 23:04
 1/2 anonim válasza:

Hát ugyan így vagyok én is, csak én még haverokkal sem lógok. :/

15/f

2014. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Járj el úszni. Ott nem probléma a meleg, mozogsz, tehát erősödsz, és még egészséges is. Lehet, hogy az elején kényelmes vagy hozzá, de megéri korán elkezdeni a testmozgást. Az uszodabérlet sem sok pénz.

Főzni is megtanulhatsz alap dolgokat. Egy férfi jó, ha képes önállóan elkészíteni egy-két fogást.

Olvass. Ha elrugaszkodsz a kötelezőktől való irtózástól, még élvezheted is.

Írj egy füzetbe minden napról egy mondatot esténként, hogy lásd, mi maradt meg benned, mi volt jó. Azt újra megteheted.

Segíts a szüleidnek a házimunkában, takarítsd ki a szobádat. Jó, pörgős zene, és akár szórakoztató is lehet.

2014. júl. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!