Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyit keresnek kb azok az...

Mennyit keresnek kb azok az emberek, akik fesztivalon diakmunkasok?

Figyelt kérdés
Csak mert most jelentkeztem ilyenre, vissza is hivtak, holnap lesz a megbeszeles, meg ilyen interju fele, csak azt nem tudom megeri-e ezert felutazni, mert meg az is lehet hogy a vegen azt mondjak nem mehetek. (Amugy nem vagyok meg 18 de ezt elmeletileg lattak, mikor jelentkeztem)

2016. jún. 6. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
hát fesztiválra tudtommal nem mehetsz diákmunkásnak csak 18 felett.. és annyit keresnek mint aki egy gyárba megy el diákmunkára
2016. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Plusz amennyit a bulik után a földön találnak. Az jó pénz.:D
2016. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

egy heti melóért 60ezret kaptunk alaphangon, szóval csak semmi gyári meló. :D Az első hülyeséget írt! Látszik, hogy nem vett részt dolgozóként egyszer sem a szigeten. Minden amit találsz, a tiéd. Ha találsz paypasst meg bármit, leadhatod, de legtöbbször sosem kerül vissza a gazdájához. Én a telefonokat,személyestárgyakat, tárcákat kivétel nélkül mindig leadtam, de paypassokat nem. Egy paypasson egyszer 25ezret találtunk. Jó kis fizetés kiegészítés. Ha pedig maradsz utótakarításon,akkor plussz fizetés.


A meló legtöbbje 12óra és fárasztó, de nem nehéz. A karszalaggal szinte bárhova bemehetsz a VIP rész kivételével.


Voltak konfliktusok és mindig lesznek, pl a francia kempingben takarítottunk mikor 2 illető odajötthozzánk,majd leköpött minket. Undorítóak a legtöbben, a higénia szót nem ismerik, állat müdjára viselkednek a rengeteg pénzük ellenére. Egyszer egy egész kontérnert felborított egy csapat, a padlótól kezdve a plafonig minden csupa sz******r volt, nekünk kellett kinyalni. Természetesen nem volt annyi domestos a szigeten ami eléglett volna rá, így lezártuk. 2 percig nem figyeltünk és 3bar****marc feltépte a kilincset. Vagy 50en álltak sorban, senkit nem zavart, hogy a plafonról csüngtek a sz*****rdarabok. Szóval erős gyomor kell hozzá aki bírja, de ezeket leszámítva munkaidő után oda mész ahova akarsz, azt csinálsz amit akarsz. Össze tudsz haverkodni a külföldiekkel,jó arcok is vannak köztük nem csak s****ggfejek. Ha pedig azt érzed,hogy te gyenge vagy és inkább kifizeted a bérletet vagy a napijegyet, akkor hajrá :D

2016. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!