Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kezgyek magammal?

Benjiro Hungaria kérdése:

Mit kezgyek magammal?

Figyelt kérdés
(bocsi hogy nincs ekezet) Elöször is,egy 15 eves fiu vagyok. Mar evek ota a szineszet, a rendezöi palya a film vilaga meg a media erdekel, de nagyon tenyleg. Nagyon szeretek filmezni, de nem ilyen gagyi telefonos hazividikre kell gondolni, hanem komoly felszerelessel keszitett kis filmekre, amiket magamnak csinallok. Ezekre a kütyükre sok even keresztül gyüjtöttem a penzt egy külön, a szüleim altal nyitott szamlan. Azon kivül zongorazom. ITT A LENYEG: Most egy nagyon nagy projekten dolgozom, mar vagy egy 8 honapja, meghozza egy nagy, 1.30-as film elkesziteseben. A szereplök felet meg keresem. Szeretnek en is szerepelni benne, csak akkor meg az a bajom, hogy akkor meg ki filmezne. Mert ahhoz is egy bizonyos szenvedely kell, hogy erezd, hogy "igen, ez most ugy nez ki mint egy film". Azon kivül sajat filmzenemet is mar megalkottam, a studio programomban öszzekrealtam egy egesz zenekart. De hogyan bizonyitsam be, hogy ez mind az en fejem szülemenye?

2016. jún. 7. 09:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Iratkozz be egy nyelvtan tanfolyamra, ahol megtanulsz helyesen írni.
2016. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%

Elsősorban nézz körül itt:


[link]

2016. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Mivel a kérdésednek lényegében semmi értelme, és tele van helyesírási hibákkal (amik láthatóan nem elgépelések) nem is.
2016. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Ez az oldal azért tűnik "primitívnek", mert ilyen kérdéseket ilyen bődületes hibák ellenére is fel lehet itt tenni.

Ha ilyennek tartod, miért nem máshol érdeklődsz?

"kezgyek" "de nagyon tényleg" "csinállok"...

Szép tőled, hogy ezek mellett az ékezetek hiányáért kérsz elnézést! :D

2016. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Csupan egy kerdest tettem fel, sajnalom. Szerintem aki erti, miröl is van szo, az ertelmesen valaszol, nem pedig a helyesirasi hibakat all le nezegetni, mint valami 10 eves, hanem valaszol, ertelmes, felnött letere. Ez nagyon nagy csalodas a tarsadalomban.
2016. jún. 7. 11:57
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

"hanem valaszol, ertelmes, felnött letere"


- A "felnőtt létére" azt jelenti, hogy "annak ellenére, hogy felnőtt". Szerintem ilyen gondok is sejtetik, milyen problémákkal találkozol az önmegvalósításban.

A kérdésednek meg semmi értelme. Mi az, hogy hogyan bizonyítsd, Te találtad ki? Miért kellene ezt bizonyítani? Vagy valami olyan fantasztikusan jó, hogy senki sem hiszi el neked?

2016. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

1. Ha nem erted a kerdest, akkor olvass könyveket, olvass többet.

2. Igen.

2016. jún. 7. 12:52
 8/20 anonim ***** válasza:

"Tisztelt valaszolo,


Ha neked nem ertelemes a kerdes, neked nyugodtan tudok ajanlani valami kisegitöt. Csak egy kerdest tettem fel."


Írtad privátban.


Nos, akkor kifejthetnéd, hogy pontosan mi értelme van a kérdésednek. Az értelmes rész a "Mit kezgyek magammal?" vagy a "De hogyan bizonyitsam be, hogy ez mind az en fejem szülemenye?" vagy valami más rejtett tartalom amit mi földi halandók nem veszünk észre?

2016. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
...
2016. jún. 7. 13:11
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha már többen írják, hogy zavaros, nehezen értelmezhető a kérdésed, akkor miért ócsárolod továbbra is a válaszolókat? Legyen már egy kis önkritikád.

Aztán annyit vetsz oda, hogy "igen". Akkor most nem hiszik el, hogy Te csinálod? De mit, amikor még készen sincs? Ráadásul ezek szerint ez a probléma, de erről rsz a legkevesebbet. Mégis hogy adjunk tanácsot, ha nem ismerjük a helyzetet?

2016. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!