Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mit kezdjek magammal ilyen...

Mit kezdjek magammal ilyen tudással? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok, magas szinten beszélek spanyolul és angolul, de ezen kívül semmihez sem értek. Matematika, fizika egyéb reál tantárgyak kizárva, semmi logikám nincsen. Magyarból sem vagyok jó mert nem itthon nőttem fel, így a tanári pálya sem jöhet szóba. Irodalmat nem kedvelem. Szerintem túl búskomor a magyar irodalom.Politikához sem konyítok semmit és nem is érdekel. Csak beszélni tudok 2 nyelven de azt is csak hétköznapiasan, szóval semmi szaknyelv. Ezenkívül kedvelem az embereket, szeretek szervezni és utazni. Esetleg valami ötlet?

2016. ápr. 17. 10:23
 1/7 Vak Bottyán ***** válasza:
100%
Idegenvezető? Ahhoz éppen ilyen kvalitásokra van szükség.
2016. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző írja. Ha jó szervező vagy, idővel saját idegenvezető vállalkozásod is lehet (főleg alvállalkozóként bedolgozva több utazási irodának, kész városnézés, körutazás vagy túra-csomagokat kínálva nekik), és azzal elég jól lehet keresni! Van a környezetemben, aki ezzel foglalkozik.
2016. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
...bocs, az lemaradt, hogy akkor viszont érdemes még 1-2 nyelvet hozzátanulnod, főleg "egzotikusabbakat" (pl. kínai, japán, holland, ezekből sok jön hozzánk), az angolos és spanyolos piacon túl szoros a verseny, túl sokan beszélik őket.
2016. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pierre Capretz válasza:
Vezetni tanulj meg nagyon jól. Ha az oké, egy csomó cégnél kipróbálhatod magad, mint ügyintéző, asszisztens. Próbálkozz, nézd meg a gyakorlatban, mi az, ami érdekel. A nagyobb cégeknél szépen lehet felfelé mászni a ranglétrán. Egyetemre, főiskolára, ne menj úgy, hogy nem tudod biztosan, mivel akarsz foglalkozni. Ha dolgoztál itt-ott, szerintem ki fog alakulni benned, hogy esetleg mit lenne érdemes elvégezni. Ha bekerülsz egy multihoz, teljesen lutri, hogy milyen véletlen lehetőségeket kapsz. Engem például egyszer fordítónak vettek fel valahova, egy hónap múlva pedig már filmeket forgattam, mert erre volt szükség.
2016. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de amúgy kérdező, van nyelvtanár is, aki spanyolt meg angolt tanít pl. de az előttem írok és nagyon jókat írtak. ezt csak azért írom le, mert kiemelted a tanárságot. egyébként vannak még fent ilyen pályaválasztási tesztek esetleg interneten.
2016. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Külföldön multinaciónális cégnél menj üzletkötőnek ha például kiküldenek Spanyolországba ott tárgyalni tudsz az ügyfelek,megrendelővel nagy előnnyel még prémiumót is kapsz,ha nem világnyelven beszélsz
2018. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Végezz el egy kommunikációs szakot előtte
2018. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!