Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hova menjek ma Miskolcon este...

Hova menjek ma Miskolcon este a barátaimmal, hogyna nem úgy akarunk szórakozni h közben iszunk és a mozi se jó ötlet? Mi az a hely ahol tudnk beszélgetni de ha mégse tudnánk akkor sem unatkozunk?

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát Miskolcon erre kevés a lehetőség:) szerintem. de nem tudom mennyire ilyen jellegűre gondoltál, de pl billiárd vagy bowlingozás a plazaban vagy a szinvaparkbn is már. aközben lehet beszélgetni is, meg játszani is, meg van beülős rész, ahol nem feltétlenül kell alkohol, meg egyáltalán sokat inni. éppen nem vagyok Miskolcon úgyh nem vagyok képben nincs e vmi focimeccs, vagy vmi, de az Amstelban a szinvaparkban mindig van nagy kivetítő tv, és mindig megy rajta valami fontosabb, mi oda be szoktunk ülni kajálni, és beszélgetni.
2008. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért, nem jó odahaza?
2010. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!