Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi egy plázában,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi egy plázában, (mozi, valami kaja) jó ötlet? Ti mit választanátok első helyszínnek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetségéses
2009. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

mozit semmiképp sem... Az első randin az a cél, hogy kicsit megismerjétek a másikat, nem az, hogy 2 órán keresztül mással legyetek elfoglalva. Menjetek sétálni, fagyizni, az a legjobb. Például egy parkba.

Mizi, kaja bőven ráér pár alkalom múlva.

2009. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Én moziba hívtam a lányt aki tetszik... És nem tudom miért kell egyből kizárni a mozit, én pl azért nem teszem ezt, mert már ismerem eléggé ahhoz hogy ne beszélgessek vele órákon át arról hogy mi a hobbija, stb., ráadásul együtt megyünk-jövünk, ami bő negyed óra, vagyis is így jut idő a beszélgetésre bőven. Ráadásul van emellett egy jó programunk is, szóval nem tudom miért kell annyira ellenezni a mozit.
2009. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: akkor megértem, hogy nem jó a mozi, ha "netes ismerkedést" követő első randiról van szó. Bár az már önmagában elrettent, na de nem vagyunk egyformák...
2009. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Plázában semmiképp. Inkább egy csöndes, nyugodt, romantikus helyen. Pl Margitsziget
2009. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az első randim a barátommal egy pizzériában volt. Mi még csak akkor találkoztunk először. Jó fotót azért láttunk a másikról így nem vak randi volt. Ha nem ismered már régről a csajt akkor inkább csak a kaja jöhet szóba.
2009. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
most hogy jön a hideg, elég nehéz kinti helyszínt választani, szerintem a pláza sem rossz, ha van egy jó kávézó ahova hívhatod. szerintem jobb ha az első randi nem túlzottan romantikus, nyugodtan megmondhatod, hogy itt van ez a kávézó a wetendben és azért hívod oda mert nagyon szereted ott a kávét. a mozi viszont rossz ötlet
2009. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát a lányt már ismerem... Suliból... meg már beszélgettünk is.... Írjatok még!!!


18/F

2009. okt. 2. 18:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem igazán szeretem a plázákat, és ha valaki oda hívna, akkor biztos javasolnék valami más helyszínt, de ízlések és pofonok... Szerintem egy kisebb hely sokkal jobb, ahol nem nyüzsögnek ezren, ha már mozi, akkor plázától különálló, az előtérben bárral, ahol film előtt és után lehet jót beszélgetni egy ital mellett. Pl Bem mozi Toldi mozi stb...

Nem tudom hány éves vagy és hogy hol laksz, így elég nehéz tanácsot adni, de remélem jól sikerül az első találka... :D

2009. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ok, bocsánat, most látom 18. :)
2009. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!