Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vigyek egy fesztiválra?

Mit vigyek egy fesztiválra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érettségit megünnepelve ez a nyarat a fesztiváloknak szentelném a haverokkal. Az első fesztivál, ahova mennénk az Efott lesz, és mivel nem voltam még fesztiválon (ráadásul több napra megyünk sátorral stb.), ezért az lenne a kérdésem, hogy mit érdemes vinni, és mondjuk mekkora táskában.

Ui.: Pia csempészési trükköket is elfogadok! :D (F/20)



2016. jún. 22. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Pénzt, meg kotont...
2016. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó, nem ilyen alap dolgokra gondoltam :D
2016. jún. 22. 23:44
 3/4 gnoomage ***** válasza:
Valójában nem nagy cucc. Alap ruha és higiénia, talán egy pokróc ami még jól jöhet, pénz, teló töltők. Ne vigyél rohadt sok cuccot, úgyse fog érdekelni senkit, még téged se.
2016. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Papi Gonzales ***** válasza:
0%
nem értem honnan jön minden nap egy ilyen mitvigyek a szigetre kérdés.....az én időmbe ezt nem kellett még megkérdezni...ennyire nyomorékok a fiatalok?
2016. jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!