Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy fiú és...

Tetszik nekem egy fiú és állítólag én is neki, de nem kezdeményez. Én meleg vagyok, ő biszex. Vajon arra vár hogy én legyek rámenősebb, vagy csak nem akar megsérteni azzal hogy megmondja hogy nem is tetszek neki?

Figyelt kérdés
Már régóta ismerjük egymást. Kezdetben csak beszélgettünk és kiderült hogy teljesen ugyan az az érdeklődési körünk, hobbink stb. Aztán elmondtam neki hogy meleg vagyok, mert annyira tetszett, erre ő is elmondta hogy biszex. Szinte minden nap találkozunk. A multkor mondtam neki hogy nagyon bejhön nekem. erre csak annyit mondott hogy egyszer majd együtt elköltözünk ( erős szavak ahoz képest hogy még nem is volt köztünk semmi) . Meg néha felhozza hogy randizgat egy csajjal de csak a szexre megy. Hogyan tudjam meg hogy akkor hogyan is állunk ? Félek ha konkrétan rákérdeznék akkor talán elíjeszteném ha mégsem úgy érez.

2016. jún. 23. 09:48
 1/3 Fültágító válasza:
100%

Én amondó vagyok, hogy hagyd őt!

Tudom, tetszik neked, odavagy érte, de nekem, mint tapasztaltnak, az a véleményem, hogy biszexekkel jobb nem kezdeni. És hogy miért? Mert nekik mindkettőre igényük van. Ha esetleg veled összejönne, mi lesz később, ha nunira fáj a foga?

A páromat az exe elhagyta a kapcsolat kellős közepén azzal az indokkal, hogy neki most a másik nemre van kedve. Csak úgy lelépett. Persze utána, sok-sok hónappal később már kellett volna vissza, de hát, na...

Nem akarok én lenni a megmondó, a frankó, de kérlek, gondold át ezt! Te meleg maradsz, és csak a fiúkhoz vonzódsz, de neki mindig ott lesz a másik nemre való "kedve" is.

Remélem, segítek valamit! :)

Írj, ha kérdésed lenne!

2016. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az előző válaszolóval. Már amikor olvastam, hogy "Én meleg vagyok, ő biszex" akkor sejtettem, hogy a probléma ebből eredhet :/ Sajnos a biszexeknek van az a rossz tulajdonságuk, hogy csak a szex kell nekik. (legalábbis az egyik nem részéről biztos). Mostmár (lehet hogy sajnos) de ott tartok, hogy ha valaki rám ír hogy biszex, azt válaszolom, hogy bocs, de nekem a biszex nem játszik :(
2016. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a válaszokat!

Igazatok van sajnos.

én már majd megőrülök érte, de ő szinte leszar.

Ha találkozunk akkor szerintem szándékosan elcsavarja a fejem, aztán meg napokig facebookon sem ír.

A multkor kimondtam mindent ami a szívemen volt, de most itt vagyok és csak várom hogy újra eljöjjön hozzám.

úgy beszélt, hogy ő is oda van értem , de megse csókolt.

Mondtam neki hogy ne szédítsen tovább ha nem is tetszek neki, de váltig állította hogy ő is úgy érez irántam.

De csak szenvedek , mert már napk óta nem láttam és a nővérén meg a nagyiján keresztűl is érdeklődtem utána és ennek ellenére sem üzen nekem.

2016. jún. 29. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!